Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Олександр Ломако: Нагорода "Місто-герой" має знаходитись в залі Чернігівської міськради

Олександр Ломако: Нагорода "Місто-герой" має знаходитись в залі Чернігівської міськради

 

АКТУАЛЬНО "Нагорода "Місто-герой" має знаходитись в залі Чернігівської міськради. Це не я придумав — це так говориться в указі президента", — про це заявив Олександр Ломако у великому інтерв’ю, опублікованому виданням 0462.Сайт міста Чернігова.Відповідаючи на питання журналіста, чи там знаходиться ця нагорода, де вона має бути, Ломако відповів, що востаннє бачив її, коли президент вручав чиновнику Дмитру Брижинському. Подальша її доля йому невідома.— Хочу наголосити, що це не персональна нагорода комусь, а нагорода всім чернігівцям і в Указі президента чітко написано, де вона має знаходитися. Це — сесійна зала міської ради. На даний момент її там немає. Я сподіваюсь, що у Дмитра Брижинського вистачить мудрості повернути її туди, де вона має знаходитися згідно Указу президента. Це, в першу чергу, повага до міста і до містян,відповів на запитання Олександр Ломако.


Нагадаємо, що Указом президента від 6 березня 2022 року, за героїчний опір російському агресору Чернігову присвоєно почесну відзнаку "Місто-герой України".

Згідно Указу Президента України №171/2023 і затвердженого ним положення про почесну відзнаку "Місто-герой України", прапор міського населеного пункту з почесною відзнакою розміщується на видному місці у залі засідань міської (селищної) ради або у робочому кабінеті міського (селищного) голови.


Велике інтерв'ю виконуючого обовʼязки міського голови Чернігова Олександра Ломако
Пресслужба Чернігівської міської ради

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: "Нагорода "Місто-герой", Олександр Ломако, Чернігівська міська рада

Добавить в: