Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівські водії возять хліб у прикордонні села під обстрілами (відео)

Чернігівські водії возять хліб у прикордонні села під обстрілами (відео)

 

У прикордонні села, які обстрілюються російськими військами із Чернігова возять хліб. Для жителів 20-кілометрової смуги вздовж кордону, хліб везуть безкоштовно.Сергій Сергієнко голова Новгород-Сіверської районної військової адміністрації:
- За зверненням Обласної військової адміністрації до хлібокомбінату Чернігова було розглянуто можливість видачі 20 тисяч буханок. На сьогоднішній день в Новгород-Сіверський, здається, передали більше 5 000.

Найбільше ворог обстрілює Новгород-Сіверський район. Машина хлібкомбінату з Чернігова, зазвичай виїздить вночі, везе 1.5 тони хліба.Микола Сергієнко староста 9 сіл Новгород-Сіверського району (Кам’янська Слобода, Камінь, Ковпинка, Будище, Кремський Бугор, Михайлівка, Новеньке, Пушкарі, Роща):

- У Новгород-Сіверському нема свого хлібокомбінату, тому виникла потреба привозити хліб з Чернігова.Владислав Грищенко водій Чернігівського хлібокомбінату №2:
- У час ночі прийшли на роботу, завантажились і одразу поїхали. Виїхали десь о 4 ранку. Дороги майже нема, та людям треба хліб завжди теплий, свіжий.

Водій везе хліб до більших сіл, як от до Пушкарів, а звідси його розвозять місцеві. Далі роздають по нормі 2 хлібини на людину.

Автівка з хлібом приїздить і до Грем'ячу, який, як кажуть місцеві обстрілюють чи не щоденно. І Грем'яча хліб також розвозять місцеві та старости сіл, в тому числі у Бучки, яке знаходиться за 13 кілометрів від Грем'ячу та у 500 метрах від Росії. Так само як хліб, сюди також возять всі інші необхідні продукти.Джерело: "Північна брама"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: хліб, кордон, обстріли

Добавить в: