Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Городнянський сімейний лікар Дмитро Пушнін зник

Городнянський сімейний лікар Дмитро Пушнін зник

 Пацієнти, — а їх більше тисячі, — переукладають декларації.
— Дмитро Пушнін, наш сімейний лікар, на початку березня минулого року, коли Городня була окупована рашистами, виїхав у білорусь. — розказує Михайло Назаренко, генеральний директор Городнянського центру первинної медико-санітарної допомоги. — Кажуть, що помер там у лікарні.

У 2021 році 44-річний на той час Дмитро Пушнін прибув зі столиці у село Хоробичі. У Києві, працюючи «сімейником», змінив дві амбулаторії, а до того 17 років був лікарем на “швидкій”.
Казав, що втомився від міського шуму. Спокусився можливістю працювати у хоробицькій амбулаторії, яка будувалася. (Чому б і ні? У Хоробичах під час Другої світової оперував сам Амосов). Хотів жити в приватному будинку в Городні На нього міська влада виділяла гроші. Мріяв у вільний час писати книжки. Одружитися, зрештою. 

Хоробицька амбулаторія досі не працює. Будинок, який сподобався лікарю, йому так і не купили. Хоча кошти, дійсно, виділяли. Дім потребував добудови, внутрішніх робіт. Мер Городні Андрій Богдан не вірив, що медик з цим справиться, пропонував вибрати інший.


— У Дмитра Пушніна було більше тисячі пацієнтів.
— 1200, — уточнює Михайло Назаренко. — Перезаключають декларації з іншими лікарями.

— З вами родичі-кияни не зв’язувалися?
— Я писав їм, що він виїхав у білорусь. Дмитро Сергійович не підтримував контактів ні з братом, ні з батьками. Це, припускаю, одна з причин, що він поїхав
з Києва на Городнянщину.

Тамара КРАВЧЕНКО. Фото з итернету

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Пушнін, лікар, Городня

Добавить в: