Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » До навчання “за партами” повернулися ще дві чернігівські школи

До навчання “за партами” повернулися ще дві чернігівські школи

 

АКТУАЛЬНО  Про це повідомив у своїх соцмережах виконуючий обов’язки Чернігівського міського голови Олександр Ломако. З понеділка, 3-го квітня, повернулися за парти учні початкової школи № 6. Всього - 212 дітей.

Стосовно середньої ланки, то очне навчання для них буде відновлено із завершенням ремонтних робіт у закладі, інформує Ломако.Відчинила свої двері для підопічних і ЗНЗ № 13: 528 учнів початкової і середньої ланки відтепер навчатимуться офлайн.


Також на очне навчання повернулися учні середньої ланки у школі №20. До цього в закладі навчалися лише школярі початкових класів. Це дозволили зробити темпи ремонтних робіт у закладі.

Всього зараз у Чернігові в очному форматі працює 28 шкіл. 14,5 тис дітей навчаються офлайн, а 13 тис - обрали здобувати освіти дистанційно.

Також триває робота і над відновленням роботи дитсадків. Цього тижня відкриється ще один і загальна кількість працюючих буде 3.


За матеріалами пресслужби Чернігівської міської ради

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: навчання в школах Черныгова, в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако, Чернігівська міська рада

Добавить в: