Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині попрощалися з 8-ма загиблими захисниками

На Чернігівщині попрощалися з 8-ма загиблими захисниками

 

18 та 19 березня Чернігівщина попрощалася з 8-ма захисниками, які загинули у мужній боротьбі за Незалежність Батьківщини. Про це повідомляють Чернігівський обласний ТЦК та СП, сторінки місцевих громад та родичі і друзі загиблих.Молодший сержант Кохась Євгеній Олександрович народився 5 травня 1981 року у Чернігові. Тут ріс та проживав, навчався у місцевій ЗОСШ №20, а після неї - у Чернігівському державному інституті економіки та управління. Останні роки працював у ТОВ "Вена", а після початку повномасштабної війни долучився до оборонців Батьківщини. На службу потрапив до складу військової частини А0281 на посаду командира відділення та разом з побратимами віддано боронив Україну від загарбників.
10 березня 2023 року під час виконання бойового завдання на Луганщині Кохась Євгеній загинув. Попрощалися з воїном у його рідному місті, поховавши на кладовищі "Яцево".Солдат Петрушевський Микола Миколайович народився 1 лютого 1982 року в селі Лоза на Закарпатті. З часом разом з родиною Микола переїхав до села Дубовий Гай на Прилуччину, тут навчався у місцевій ЗОСШ, а потім вступив до Березоворудського технікуму на факультет механізації і обслуговування сільськогосподарської техніки. Певний час проходив службу у лавах ЗС України, а потім повернувся на Чернігівщину. Останнім часом працював автослюсарем на станції технічного обслуговування великогабаритного транспорту у Броварах.
Після подій 24-го лютого 2022 року Микола добровільно долучився до лав оборонців України, потрапивши на службу до складу військової частини А4030. Протягом року він віддано захищав рідну землю від окупантів, борючись за вільне майбутнє Батьківщини, але 6 березня 2023 року під час виконання чергового бойового завдання на Донеччині Петрушевський Микола загинув. Попрощалися з воїном у Прилуках.Солдат Рожик Ігор Іванович народився 2 травня 1989 року. Певний час проживав на Тернопільщині, у 2004 році закінчив загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, після чого одразу влаштувався на роботу. Працював у Києві, а останніми роками проживав разом з дружиною на Бобровиччині. Після повномасштабного ворожого вторгнення чоловік потрапив до лав оборонців України, яку із серпня 2022 року захищав у складі військової частини A4427 на посаді номера обслуги мінометного взводу.
12 березня 2023 року під час виконання бойового задання на Харківщині підрозділ Ігора потрапив під ворожий артилерійський обстріл, внаслідок чого чоловік отримав травми, які виявилися несумісними з життям. В останню путь воїна провели у Бобровиці.Солдат Галушко Владислав Олександрович народився 13 квітня 1999 року на Бобровиччині. Тут проживав, навчався у місцевій ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, а після її закінчення у 2014-му році вступив до вищого професійного училища залізничного транспорту.
Останнім часом працював на приватному підприємстві охоронцем, а з початком повномасштабної війни почав займатися волонтерством. Трохи згодом чоловік взяв до рук зброю та став на захист територіальної цілісності та недоторканості України. Службу ніс у складі військової частини А2120 на посаді оператора протитанкового відділення, даючи гідну відсіч ворожим окупаційним військам.
10 березня 2023 року під час боїв в одному з населених пунктів Луганщини Галушко Владислав загинув. Попрощалися з воїном також у Бобровиці.
Крім того, у селі Галайбине на Борзнянщині в останню путь провели солдата Олещенка Юрія Миколайовича 1988 року народження. Навчався Юрій у Галайбинській загальноосвітній школі, а працював у Києві. Після подій 24 лютого минулого року долучився до лав ЗС України та у складі військової частини А0281 віддано боронив свободу та Незалежність рідної держави. Загинув воїн 11 березня 2023 року під час виконання бойового завдання на Луганщині.Капітан Комісаренко Сергій Володимирович народився 20 липня 1968 року в селі Хотуничі
. Закінчив Рогізківську середню школу та Челябинське вище військове автомобільне інженерне училище.
Маючи досвід військової служби вперше на захист Батьківщини став у 2015 році, брав безпосередню участь в АТО на сході України. У 2017-му році продовжив служити за контрактом, в після його закінчення працював інспектором в Чернігівській обласній державній риболовній інспекції.
24 лютого 2022 року, в перший день повномасштабної війни, долучився до лав оборонців Батьківщини, потрапивши до складу військової частини А7333 на посаду командира стрілецького взводу та разом з побратимами віддано боронив рідну державу.
13 березня 2023 року під час виконання бойового завдання на Луганщині Комісаренко Сергій загинув. Поховали воїна на міському кладовищі у Сновську на Алеї Героїв.Солдат Наумов Тарас Михайлович народився 22 липня 1993 року в селі Радуль, де і проживав. У 2000 році закінчив 11 класів місцевої ЗОШ, потім пацював на приватному підприємстві. У грудні 2022 року чоловік долучився до Захисників України, службу проходив у складі військової частини А0284.
13 березня 2023 року під час боїв на Донеччині Наумов Тарас загинув, до останнього подиху виконуючи свій військовий та громадянський обов‘язок з захисту територіальної цілісності та недоторканості Батьківщини. Попрощалися з воїном у його рідному селі.Старший солдат Федоренко Олександр Олександрович народився 21 квітня 1985 року у селі Наумівка.
Після початку повномасштабного ворожого вторгнення чоловік долучився до лав ЗС України. У складі військової частини А1815 на посаді командира відділення кулеметного взводу мужньо захищав Україну, даючи гідну відсіч ворожим окупаційним військам.
16 березня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині Федоренко Олександр загинув. Провели в останню путь воїна в його рідному селі.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: захисники, прощання

Добавить в: