Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Додайте продукцію Левіс до свого гардеробу

Додайте продукцію Левіс до свого гардеробу

 

ЦІКАВО Джинси Левіс стали найвідомішим предметом одягу. Вони пройшли шлях від робочої форми шахтарів на розкопках золота до крутого вбрання підлітків на вулицях і, звичайно ж, феномена високої моди.

Жоден інший бренд не оповитий стількими легендами та загадками. Багато цікавих фактів було втрачено після землетрусу та пожежі 1906-го року в місті Сан-Франциско, але дещо ми вам зараз розповімо.

1872-го року Джейкоб Девіс і Леві Страуссу вирішили розпочати спільне виробництво. Девіс був клієнтом Штрауса, регулярно купуючи джинсові тканини та парусину, з яких розробляв зносостійкий одяг для шахтарів.

Далі було створено культову нашивку, на якій зображено двох коней, які намагаються розірвати джинси навпіл. Вона виявилася настільки успішною, що багато років фірму називали просто «брендом двох коней».

Реклама Левіс прикрашала такі видання як New York Times і Vogue Magazine, а пізніше товари марки стали масовими і поширилися по всьому світу.

Компанія випустила десятки тисяч різних товарів за майже 150 років свого існування, але більшість із них має три ключові особливості.

Маленька червона бирка була введена в 1936 році, щоб допомогти фірмі боротися з фальшивомонетниками. На оригінальній вкладці була велика літера E "LEVI'S" з великої літери, але пізніше вона була змінена на маленьку "LeVI'S". Це один із найпростіших способів ідентифікувати вінтажний одяг бренду. Яскравий язичок ви знайдете на задній правому кишені штанів і на лівому передньому відділенні джинсових курток.

Ви ніколи не будете розчаровані парою 501-х. Вони зроблені з необробленого деніму, із середньою посадкою та прямими штанинами.Також, радимо звернути увагу на те, що обов'язковою є сорочка в стилі вестерн. Фірмовий силует зазубреними «пилкоподібними» кишенями з перловими застібками доступний у різних кольорах. Проста міцна джинсова сорочка, яку завжди добре мати під рукою.

На офіційному сайті інтернет-магазину Ultrashop представлений багатий асортимент "Левіс". Він складається з величезного розмаїття моделей джинсових штанів, футболок, джинсівок та аксесуарів для чоловіків, жінок та дітей. Розгляньте колекції джинсів: моделі 501, 505, 511, 514, 517, 527, 541, аксесуари: пояси, гаманці, годинники та сумки, інше: светри, шорти, сукні, лонгсліви та худі. Пропонуємо вам відвідати розділ аутлет, скористатися бонусною програмою після реєстрації. Вдалих покупок!

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: джинси, Левіс

Добавить в: