Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівщина попрощалася з трьома захисниками

Чернігівщина попрощалася з трьома захисниками

 

10 березня Чернігівщина попрощалася з трьома земляками, які загинули у мужній боротьбі за Незалежність Батьківщини. Про це повідомляють Чернігівський обласний ТЦК та СП, сторінки місцевих громад та родичі і друзі загиблих.

Солдат Лукашевич Віктор Григорович народився 12 серпня 1969 року. Проживав у Куликівці, з 1984 по 1989 роки проходив строкову військову службу, а у 2016-му підписав контракт та вступив до лав ЗС України. Брав безпосередню участь в антитерористичній операції на Сході України, а у 2019-му році повернувся до цивільного життя.
У березні 2022 року чоловік вдруге долучився до ЗСУ, аби в умовах повномасштабної війни у складі військової частини А2573 зі зброєю в руках захищати рідну землю від ворожих окупаційних військ.
4 березня 2023 року під час боїв на Харківщині Лукашевич Віктор загинув. Попрощалися з воїном в смт Куликівка.
Головний сержант Богатенко Сергій Олександрович народився 21 липня 1974 року в місті Ічня. Закінчив місцеву ЗОШ №15, а у 1994 році розпочав проходження строкової військової служби.
Вперше до оборонців України чоловік долучився у 2014-му, а у 2022-му вдруге взяв до рук зброю та став на Захист Батьківщини. Службу ніс у складі військової частини А4574 та разом з побратимами давав гідну відсіч ворожим окупаційним військам.
3 березня 2023 року під час виконання бойвого завдання на Донеччині Богатенко Сергій загинув. В останню путь воїна провели у Ніжині.

Солдат Кобець Сергій Володимирович народився 21 березня 1997 року в селі Ларинівка на Новгород-Сіверщині. Після закінчення 9-ти класів школи вступив до Сосницького аграрного ліцею, де навчався за спеціальністю "електрик". Після навчання працював на будівництві у Києві та за кордоном.
У червні 2022 року Сергій долучився до Захисників України, а у серпні в складі військової частини А4350 на посаді навідника вирушив захищати її суверенітет і територіальну цілісність від ворожих окупаційних військ. Від 30 грудня 2022 року Сергій вважався зниклим безвісти, але сьогодні його вдалося повернути на Малу Батьківщину, де рідні та близькі нарешті попрощалися з ним.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: захисники, прощання

Добавить в: