Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Галину Шинкаренко покусала пенсіонерка

Галину Шинкаренко покусала пенсіонерка

 

10.11.2022 близько 11 год. 30 хвилин, на ринку по вул. Петровського у с. Новий Биків Ніжинського району стався прикрий випадок. Незаміжня пенсіонерка Супрун Любов Олексіївна напала на свою односелицю Шинкаренко Галину Михайлівну. Інцидент мав місце, коли жителі стояли в черзі за отриманням зерна за пай.  Обидві жінки почали конфліктувати між собою, після чого Любов Олексіївна впала на землю. Любов Олексіївна погрожувала, що зніме все на мобільний телефон і викладе це у соцмережі. Аби уникнути фільмування Шинкаренко намагалась вирвати телефон з рук агресорки, а та вкусила її за ліву руку.Свідок розповіла на суді, що бачила, перебіг конфлікту, і що лежача на землі Любов Супрун міцно затисла своїми зубами ліву кисть потерпілої, від чого в останньої йшла кров.

Галина Шинкаренко звернулась з письмовою заявою до поліції, яка внесла до реєстру досудових розслідувань відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 125 КК України (Умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров'я або незначну втрату працездатності, - карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п'ятдесяти до двохсот сорока годин або виправними роботами на строк до одного року, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років).

Пенсіонерка повністю визнала провину за своїм обвинуваченням, тож Бобровицький районний суд Чернігівської області призначив їй найм'якіше покарання — штраф у 850 гривень. 

Gorod.cn.ua


Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: конфлікт, телефон, Шинкаренко, Супрун

Добавить в: