Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » 24 січня пройде прощання з Сергієм Конєвим

24 січня пройде прощання з Сергієм Конєвим

 

Наш сайт повідомляв, що на Сході країни під час бойових дій 11 січня 2023 року загинув, захищаючи країну 38-річний уродженець Чернігова Сергій Конєв.

Родичі загиблого захисника отримали сумну звістку 18 січня і зараз повідомляють, що прощання з Сергієм відбудеться 24 січня у вівторок.

Сергій Конєв у лавах ЗСУ мав посаду офіцер-психолог, звання молодший лейтенант.

Народився у Чернігові 11 грудня 1984 року. Навчався у Чернігівський загально-освітній школі №5 . Після закінчення школи проходив строкову службу в армії у м. Ірпінь в підрозділі «Барс».
Після служби в армії вступив до Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка де отримав вищу освіту за спеціальністю «Психологія».

Головним захопленням у його житті був більярдний і покерний спорт. Неодноразово приймав участь у місцевих, обласних і всеукраїнських турнірах з чемпіонату по більярдному і покерному спорту. На рахунку Сергія багато призових медалей, кубків, дипломів.

Завжди був відкритим і залюбки ділився своїми знаннями з більярдного спорту з усіма бажаючими. Мав велику мрію відкрити дитячу школу з більярдного спорту.

Вірний військовій присязі, в бою за нашу Батьківщину загинув в м. Часів Яр Донецької області 11 січня 2023 року.

Відспівування пройде у Катериненській церкві о 10.30, похорон на кладовищі в Ялівщині.Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Конєв, прощання

Добавить в: