Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Дав другу мобільний телефон для підзарядки, а він зняв з нього 80 тисяч і витратив на ігри

Дав другу мобільний телефон для підзарядки, а він зняв з нього 80 тисяч і витратив на ігри

 

Ця історія мала своє місце у м. Ніжин, не останнім фактором, який вплинув на події, що ми опишемо нижче - було відключення світла в приватних оселях. Як відомо, через постійні ракетні атаки росіян на енергетичну інфраструктуру України - постійні відключення світла тривають по всіх областях.10 липня 2022-го року нетверезий Гавриленко Олександр Олександрович близько 6-ї вечора дав свій телефон «Samsung А32» (вартістю 5 933,00грн.з) своєму знайомому Алдабаєву В'ячеславу Геннадійовичу, аби той підзарядив його і повернув, бо в будинку Алдабаєва, у якого він був у гостях відключили світло. Також чоловік дав йому пароль від телефону.

Алдабаєв пішов з телефоном за адресою м. Ніжин, вул. Геологів, 12/2, зайшов в аккаунт Приватбанку Гавриленка через телефон і здійснив декілька транзакцій на
свій банківський рахунок на загальну суму 79 436,92 грн. та спрямував ці кошти на оплату кросплатформових браузерних онлайн-ігр. Коли гроші на рахунку Гавриленка закінчились Алдабаєв продав ще й його телефон за 1500 грн.


Обвинувачений Алдабаєв, у судовому засіданні вину у вчиненні злочинів за пред`явленим обвинуваченням визнав повністю, правову кваліфікацію своїх дій та фактичні обставини справи не оспорював та показав, що 10.07.2022 він запросив до себе в гості потерпілого Гавриленка, який є його знайомим. Потерпілий був у нетверезому стані та дав йому свій мобільний телефон та пароль від нього щоб сходити в магазин та зарядити. В подальшому використавши пароль за допомогою мобільного додатку перевів з рахунку потерпілого на свою карту близько 80 тисяч гривень та витратив їх на власний розсуд, а телефон продав на вокзалі. У вчиненому розкаявся, засудив свої дії та просив призначити покарання не пов`язане з позбавленням волі.

Потерпілий у судове засідання не з`явився, подав до суду заяву, в якій просив розглянути кримінальне провадження у його відсутність, з будь-яким рішенням суду згоден. Цивільний позов у кримінальному провадженні Гавриленко також не заявляв, тобто не подав заяву на те, щоб обвинувачений компенсував йому збитки.

Суддя Гагаріна Тетяна Олександрівна Ніжинського міськрайонного суду Чернігівської області 17 січня 2023 року вирішила визнати винуватим Алдбаєва у вчиненні кримінальних правопорушень (злочинів), передбачених ч.1 ст.361, ч.4 ст.185 та ч.4 ст.191 КК України та призначила покарання у виді озбавлення волі на строк 5 років, проте звільнила зловмисника від відбування призначеного покарання і встановила іспитовий строк у 3 роки.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: телефон, світло, підзарядка

Добавить в: