Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Прокуратура зацікавилась завищенням цін продуктів для закладів освіти Чернігова

Прокуратура зацікавилась завищенням цін продуктів для закладів освіти Чернігова

 

За результатами вивчення інформацій, розміщених на офіційному сайті Чернігівської міської ради, у ЗМІ та соціальних мережах, встановлено, що комунальним підприємством «Шкільне» Чернігівської міської ради, з метою забезпечення харчуванням дітей у загальноосвітніх навчальних закладах упродовж вересня 2022 року – січня 2023 року ймовірно завищено ціни на продукти харчування.Наприклад, середня ціна на гречку згідно відомостей торгівельних мереж України складає 65 грн за кг, макарони – 26-27 грн/кг, «бедро» куряче – 117 грн/кг, у той час, як відповідно до інформації на офіційному сайті Чернігівської міської ради в розділі «Комунальні підприємства» - КП «Шкільне» є діючий документ «Закупівельні ціни на продукти харчування станом на 30.11.2022» ціна на гречку складає 75 грн. 54 коп., макарони – 32 грн. 50 коп., «бедро» куряче – 95 грн. 90 коп. та інше.

Поряд з цим, вивченням системи електронних закупівель «Прозорро» встановлено, що процедури закупівлі послуг з поставки товарів за вказаними договорами КП «Шкільне» не проводилось.
За вказаними фактами Чернігівською окружною прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для самої себе чи іншої фізичної або юридичної особи використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб), в рамках якого буде перевірено вказану інформацію.

За інформацією Чернігівської окружної прокуратури

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: прокуратура, ціни, харчування, продукти, освіта, школи

Добавить в: