У Чернігові перезаживлюють котельні, аби містяни не мерзли
Після численних скарг споживачів Чернігова, яких обурювало, що частина міста не входить у графіки обмеження електропостачання, перелік адрес, які підпадають під відключення, був розширений. Окрім інших, потрапили в нього й лінії із центральними тепловими пунктами (ЦТП) і котельнями.
Закономірно, що під час відключень тепло в деякі будинки подаватися перестало, а в деяких і взагалі не з'являлося навіть після відновлення електропостачання, адже повторний запуск котелень та ЦТП потребує часу, бо проводиться в ручному режимі.
Крім того, чимало часу треба на те, щоб теплоносій зміг вийти на потрібні параметри роботи. Та й працівники котелень часто просто не приходять туди в ті три години гарантованого електропостачання, щоб зробити запуск.
Чернігівська ТЕЦ та АТ «Облтеплокомуненєрго» надали нам списки об'єктів, які забезпечують населення Чернігова гарячою водою і теплопостачання. Усього в цей перелік іх потрапило 54: 17 об’єктів АТ «Облтеплокомуненерго» і 37 — Чернігівської ТЕЦ. Звісно, це не всі ЦТП і котельні, які задіяні в теплопостачанні Чорнігова, але точно більшість. Монтаж тимчасових ліній живлення від теплопунктів (вони будуть
задіяні в період воєнного стану) до тих наших підстанцій, які не знеструмлюються фінансується з міського бюджету, виконує його КП «Міськсвітло» Чернігівської міської ради.
Працівники ж Чернігівських МЕМ виконуватимуть роботи з безпосереднього пepeпідключення на підстанціях і теплопунктах, — пояснює заступник директора технічного з низьковольтних мереж АТ «Чернігівобленерго» Сергій Переверза.
Ця робота триває вже місяць За цей час було перезаживленс 17 ЦТП.
Джерело: газета “Гарт” від 19.01.2023, Катерина ОГІЄНКО
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.
Теги: котельні