Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівський онкоцентр отримає майже 27 млн. гривень допомоги

Чернігівський онкоцентр отримає майже 27 млн. гривень допомоги

 

Відомий німецький виробник ліків, засобів за­хисту рослин, пластмас, фарб і лаків «Bayer» пере­рахував через глобальну ініціативу з підтримки Укра­їни «UNITED24» 1 мільйон 300 тисяч євро на віднов­лення та оснащення медичних закладів України. Части­ну з них — 26 мільйонів 784 тисячі гривень — комісія з питань розподілу коштів для задоволення потреб охоро­ни здоров'я вирішила віддати на відновлення Чернігівського медичного центру сучасної онкології, який по­страждав від обстрілів рашистів у період активної фази бойових дій на Чернігівщині.- Кабінет Міністрів України вніс зміни до порядку ви­користання коштів з рахунка для задоволення потреб охо­рони здоров'я платформи «UNITED24». Так, додано мож­ливість скеровувати кошти на відбудову державних і комунальник закладів охорони здоров 'я, пошкоджених внаслідок бойових дій, а також на оновлення та модернізацію державних і комунальних багатопрофільних лікарень ін­тенсивного лікування, — пояснила заступниця міністра охорони здоров’я Марія Карчевич.


Першим таким проектом стала Чернігівська лікарня № 3, якій було ви­ділено кошти на відновлення рентгенологічного відділен­ня. Зараз таким же чином підтримано відновлення Черні­гівського медичного центру сучасної онкології.

Сподіваємось, це не остання допомога від «UNITED24» чернігівським закладам охорони здоров’я, адже протягом лютого-березня минулого року по­шкоджень зазнали 28 медичних закладів області ще шість зруйновані і відновленню не підлягають.


Джерело: газета “Гарт” від 19.01.2023,  Катерина ДРОЗДОВА

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: онкоцентр

Добавить в: