Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Юна Дарина Шевченко отримала судимість, за те що збирала наркотики під деревами у Ялівщині

Юна Дарина Шевченко отримала судимість, за те що збирала наркотики під деревами у Ялівщині

 

9 січня 2023 року Деснянський районний суд м. Чернігова закінчив розгляд справи по обвинуваченню уродженки м. Чернігова Дарини Віталіївни Шевченко незаміжньої, раніше не судимої у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч.1 ст. 309 КК України - Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту. Такі дії караються штрафом від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років.Згідно з матеріалами судового розгляду 29.11.2022 близько 16 год. 30 хв. працівниками поліції під час проведення огляду місця події на подвір`ї у Дарини Шевченко було виявлено та вилучено один пластиковий пакет з застібкою «zip-lock» з кристалоподібною речовиною, яка згідно з висновком експерта містить в своєму складі психотропну речовину, обіг якої заборонено - PVP.

PVP — це небезпечний синтетичний наркотик, який у народі називають "солі".

При вживанні наркотику PVP спостерігаються галюцинації, підвищена фізична активність, зникає чутливість до болю. Потужний психостимулятор стимулює ейфорію, активність, підвищує витривалість. На тлі сольової наркоманії розвивається депресія, параноя, підвищується ризик смерті від набряку мозку, зупинки серця, гіпертермії або інсульту.

Дівчина розповіла, що пакетик з PVP, масою 0,5874 г придбала, шляхом привласнення, знайшовши його під деревом на землі, перебуваючи у парку «Ялівщина» у м. Чернігові.

Пояснимо нашим читачам, що таке "придбання шляхом привласнення" називають "віднайдення закладки". Клієнт, як правило, домовляється з дилером по інтернету про покупку наркотика, платить гроші на картку, а йому взамін дають координати сховку з забороненою речовиною. Місце може бути будь де - у підвалі будинку, пакетик можуть приклеїти на лавку у громадському місці, або наіть і прикопати.

Дарина у суді свою вину повністю визнала. Зважаючи, на її щире каяття та юний вік суддя Самусь Людмила Володимирівна призначила їй покарання у виді 1 року обмеження волі з з іспитовим строком в один рік.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: наркотики, Ялівщина

Добавить в: