Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Зникла Зиля Максютова 1.5 місяці пролежала у полі, поки її знайшли

Зникла Зиля Максютова 1.5 місяці пролежала у полі, поки її знайшли

 

17 листопада начальник Куликівського Сектору поліцейської діяльності Юрій Мартинов сповістив місцеві ЗМІ про те, що 59-річна жителька села Вершинова Муравійка Зиля Максютова (за національністю татарка) зникла. З дому пішла у одягнена в коротку сіру куртку без капюшона, темні штани та білі чоботи. Носила окуляри.Зиля жила разом з чоловіком, подружжя мало двох дорослих дітей, які мешкають окремо. Донька Аліна Кисіль у Куликівці, син у Чернігові.

У день зникнення жінка телефонувала своїй доньці близько 1-ї години дня, односельці казали, що бачили її у селі близько 15-ї години.

Оскільки чоловік Зилі зловживає спиртним він не міг розповісти, куди саме направилась його дружина. Її телефон, паспорт та інші документи залишились у будинку.


Роботи постійної Зиля не мала, але шила на замовлення. Іноді заробляла по людях - робила хто, що попросить.

34-річний син зниклої покінчив життя самогубством на другий день зникнення матері - 18-го листопада. Про те, що мама зникла — він не знав. Вадима знайшли повішеним у гаражі біля дому (про це повідомляє газета "Поліська правда" від 8 грудня 2022 року).

Невістка зверталась до бабки у Количівці, та відповіла: "Люди знайдуть. Жива!" А провидиця з Чернігова по телефону порадила шукати у південно-східному напрямку, а от чи жива не уточнила.

31 грудня жінку знайшли у борозні вздовж межі городу друзів родини Зилі, по дорозі на місцевий базар. Про це сповіщає газета "Вісник Ч". Кажуть, що неподалік жінки лежала пластикова пляшка, її чобітки знайшли раніше.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Максютова, зникла

Добавить в: