Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові з 12-го січня запрацював новий автобусний маршрут

У Чернігові з 12-го січня запрацював новий автобусний маршрут

 

Від пішохідного мосту до центрального ринку – так курсуватиме автобусний маршрут, що 12 січня, запрацював у Чернігові. Зазначимо, через погодні умови понтонна переправа не працює, тож жителі найближчих сіл мають проблеми з тим як потрапити до міста на роботу або у справах.

– Їздили автобусами. Вони туди до пішохідного моста, а дальше ж пішки треба йти. Відстань же до базару далека. Будемо користуватися автобусом, це дуже важливо, що дали.

– Дуже важко, їздили ж через понтонний міст, а на даний момент його закрили. Нам дуже тяжко добиратися. Вона потрібна. Не всі ж люди йдуть з п’яти кутів, є такі людини, що їдуть від центрального ринку, цим людям буде зручно. Це дуже добре, – зазначають люди.


За словами водія, від зупинки “Пішохідний міст” автобус вперше рушає о 7:30 і працюватиме до 18-ї години. Курсуватиме він через зупинки: “Готель Україна”, “Дитячий світ”, “Центральний ринок”. Поки не відновиться стабільний рух понтонною переправою через Десну, цей маршрут дозволить дещо покращити логістику. Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: автобус, маршрут

Добавить в: