Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівські автобуси вже в Сумах

Чернігівські автобуси вже в Сумах

 

Перед Новим роком 13 терито­ріальних громад Сумської області отримали новенькі шкільні автобуси — партію із 15 машин від нашого, чер­нігівського, автозаводу корпорації «Еталон». Закупили їх за кошти освіт­ньої субвенції на умовах співфінансування з обласного та місцевих бюдже­тів на загальну суму 40 млн 500 тис. гривень.— Разом з урядом і керівниками місцевого самоврядування ми працює­мо над тим, щоб кожна громада облас­ті мала необхідну кількість автотран­спорту для підвозу дітей до шкіл. Вірю, що війна та онлайн-навчання — речі тимчасові. Знання — фундамент на все життя, і ми зробимо все, щоб наші ді­ти отримували їх повною мірою, — за­значив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.


Нам же приємно, що наш завод, який зазнав значних ушкоджень у період бойових дій на Черні­гівщині, вже відновився (про що ми писали в попередньому но­мері) й активно постачає свою продукцію в різні куточки Укра­їни. Адже це і робочі місця, і по­датки. і просто свідчення того, що Чернігів відроджується.

Автобуси від «Чернігівського автозаводу», які поїхали на Сум­щину, — це гарний зразок шкільного транспорту. Кожен розрахований на 30 місць, має зручні сидіння, під якими пе­редбачені місця для рюкзаків, оснаще­ний пасками безпеки, аптечкою та вог­негасником.

Джерело: газета “Гарт” від 12.01.2022, Катерина ДРОЗДОВА

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Еталон, автобус, Суми

Добавить в: