Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Стало відомо, хто саме загинув у Семенівці через обстріли росіян

Стало відомо, хто саме загинув у Семенівці через обстріли росіян

 

Росіяни традиційно практично щоденно продовжують обстрілювати прикор­донні райони Чернігівщини. На жаль, через обстріли страждають не тільки будинки, підприємства та інфраструктура, а і гинуть люди, або лише чудом уникають небезпеки.- По обіді 30 грудня наша бригада із чотирьох чоловік виїхала на ремонт лінії 10 кВ що за 500 метрів від ро­сійського кордону. Пошкодження лі­нії було аварійним, причина - неспри­ятливі погодні умови, розповідає старший майстер Новгород-Сіверської дільниці Корюківського РЕМ АТ «Чернігівобленерго» Роман Анто­ненко. - Однак закінчити ремонтні ро­боти хлопцям не вдалося - прямо над собою вони побачили дрон, а за кілька хвилин метрів за 30 від місця ремон­ту розірвався снаряд. Довелося дуже швидко збирати обладнання і втікати.

Однак на цьому все не закінчилося — машину енергетиків обстріляли про­сто на ходу. Як пізніше повідомили в Чернігівському прикордонному за­гоні, того дня Новгород-Сіверську гро­маду обстрілювали мінами калібру 120 мм та реактивними снарядами. На щастя, всі енергетики залишилися живими і наступного дня виїхали на ре­монт все тієї ж лінії!


А ось на Семенівщині без жертв не обійшлося. Вперше за досить довгий період рашисти поцілили зі стволь­ної артилерії калібром 152 мм у сам центр громади — місто Семенівку, це сталося 30 грудня вдень. Прямо на вулиці загинула 41-річ­на медсестра місцевої лікарні На­талія Комар, яка поверталася додо­му з магазину. Поліцейські вже зібрали доказову базу воєнного злочину росі­ян — відомості про цю подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслі­дувань, відкрито кримінальне прова­дження за ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України (порушення законів та звичаїв війни).

У той же час прикордонні райони і далі піддаються нещадним обстрілам з боку рашистів — такі були і 31-го грудня, і 1,2 та 3 січня. Сподіваємось, уже ско­ро винних у цих злочинах проти люд­ства буде покарано. А поки не забувай­те про обережність, нам усім ще свят­кувати Перемогу!Джерело: газета “Гарт”, від 05.01.2023, Катерина ОГІЄНКО, фото з газети "Вєсть" від 05.01.2023

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Семенівка, медсестра, Комар, Антоненко, енергетики

Добавить в: