Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівські прикордонники отримали канадські бойові броньовані автомобілі Roshel

Чернігівські прикордонники отримали канадські бойові броньовані автомобілі Roshel

 

Чернігівські прикордонники отримали канадські бойові броньовані автомобілі Senator APC марки Roshel. Вага кожного - 8 тонн. Такі машини поставляють в Україну як допомогу від міжнародних партнерів. Станом на початок грудня нашим захисникам передали вже сотню таких автівок. Ці ж автомобілі відправили для виконання завдань 30 грудня. Тест-драйв їм вже влаштували чернігівські прикордонники.

Порівнюючи автомобіль з українським "Казаком" прикордонники відмічають, що він кращий. Має шестилітровий дизельний бітурбований двигун, коробку автомат, повністю броньований.
Даний автомобіль має вісім посадкових місць для десанту і дуже просторий всередині.


Довідково:

Ще в квітні повідомлялось, що прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо дозволив надіслати на допомогу українським силам зброю на 500 мільйонів доларів, серед якої були й бронеавтомобілі Roshel Senator
Roshel Senator – це флагманська багатоцільова модель компанії Roshel, розроблена спеціально для правоохоронних органів і прикордонного патрулювання. Машина має сталевий кузов та скло, здатне витримувати постріли з 50-каліберної зброї.
Броня по периметру пасажирського та моторного відсіку забезпечує захист до рівня CEN B7. Підлога дозволяє захиститись від одночасного вибуху 2 німецьких ручних гранат DM-51 або еквівалентних легких протипіхотних мін.
Roshel оснащує свої транспортні засоби додатковими рішеннями, що покращують безпеку в автомобілі, серед яких системи дистанційного керування зброєю, додаткові люки, системи нічного бачення, системи виявлення джерел вогню, блоки хімічного захисту та інше.
Даний бронеавтомобіль побудований на шасі Ford.Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Roshel, прикордонники

Добавить в: