Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Сучасне обладнання і технології, професійність та аварійні запаси – що дало можливість газовикам втримати газопостачання у 2022-му.

Сучасне обладнання і технології, професійність та аварійні запаси – що дало можливість газовикам втримати газопостачання у 2022-му.

 

АКТУАЛЬНО Рік, що минає, був найважчим в історії незалежної України. В тому числі і для енергетичної інфраструктури. Але газовики вистояли і втримали газові мережі в робочому стані. Завдяки професійності та мужності працівників вдалося відновити газопостачання, порушене внаслідок бойових дій, для 42 тисяч споживачів Чернігівщини. Фахівці «Чернігівгазу» відремонтували не лише пошкодження загальних розподільних мереж, а й будинкові газові системи в 347 оселях.За час бойових дій в регіоні пошкодження зазнали 220 об’єктів газорозподільних мереж. Провести відновлення оперативно та якісно дозволили аварійні запаси, які формує «Чернігівгаз», а також запас високоякісного обладнання та деталей, підготований для виконання інвестиційної програми. В умовах порушених війною логістичних маршрутів та перебоїв з пальним без таких запасів утримати газопостачання було б неможливо. Формуються вони за рахунок коштів, які споживачі сплачують за послуги розподілу газу.

Бригади комплексно-приладового обстеження позапланово перевірили 367 кілометрів підземних газопроводів. Всі труби, які лежать під землею, газовики регулярно обстежують за допомогою спеціального обладнання, щоб виявити пошкодження ізоляції, корозійні процеси, що згодом можуть призвести до аварійних ситуацій, та завчасно їм запобігти. Позапланову перевірку провели на тих трасах пролягання газопроводів, де внаслідок бойових дій могли бути розгерметизації через вплив вибухових хвиль, просідання ґрунту від руху важкої техніки тощо. Для таких обстежень «Чернігівгаз» використовує сучасні детектори американського, німецького та українського виробництва, які дають можливість перевіряти об’єкти у важкодоступних місцях.Газовики Чернігівщини замінили 16 газорегулюючих пунктів, знищених під час бойових дій. А загалом встановили 76 нових сучасних шафових газорегулюючих пунктів, які розподіляють газ та підтримують його тиск на належному рівні.

Також компанія замінила пошкоджені лічильники газу та комбіновані будинкові регулятори тиску і встановила споживачам нові - всього 8258 сучасних лічильників та 2343 КБРТ.


АТ «Чернігівгаз» відновлює та модернізує газові системи з використанням найсучасніших технологій та обладнання, які допомагають утримувати газорозподіл навіть у складних умовах, у військовий час. Саме завдяки сплатам за послуги з розподілу газу. Тому газовики дякують кожному споживачу, який сплачує вчасно.

За 3 дні – новий рік. Ми всі сподіваємося, що він не повторить тих випробувань, через які довелося пройти у 2022-му. Але ми маємо бути готовими.Якщо ви ще не встигли заплатити за розподіл газу, нагадуємо, як це можна зробити:
Також сплачувати можна через:
  • систему інтернет-платежів https://www.portmone.com.ua/, сервіс онлайн-платежів iPay.ua;
  • за допомогою Інтернет-послуг "Ощад 24", "Приват24" (оплата з карти будь-якого банку), інші онлайн-банкінги;
  • у відділеннях "Укрпошти";
  • через відділення будь-якого банку;
  • через термінали самообслуговування.
Реквізити та особові рахунки для сплати за розподіл газу залишаються без змін, а сума оплати щомісяця однакова, переглянути її, крім паперових платіжок, можна у всіх онлайн-сервісах 104.ua.АТ "Чернігівгаз"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: АТ "Чернігівгаз", оплата за розподід газу, 104.ua

Добавить в: