Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У чернігівській бібліотеці імені Коцюбинського вставляють нові вікна та ремонтують дах

У чернігівській бібліотеці імені Коцюбинського вставляють нові вікна та ремонтують дах

 

У чернігівській бібліотеці імені Коцюбинського, як постраждала від обстрілів росіян цими днями вставляють нові віконні рами і склопакети. Роботи розпочались ще минулого тижня.

Олександр Шевчук начальник управління культури та туризму ЧМР розповів, що бібліотека отримала допомогу від Польщі, зокрема від Варшави. Загальна площа склопакетів складає 181 кв.м. Він зазначив, що вікна дуже якісні, на 2-му поверсі вони вже майже всі встановлені. Вартість допомоги склала 150 тисяч злотих (1 млн. 255 тисяч гривень за курсом).Ганна Пушкар директорка Чернівської міської ЦБС повідомила, що вікна і дах - головне для установи, адже через їх пошкодження і погодні умови могли зіпсуватися книжки. Розповіла, що робітники ходили на роботу навіть тоді, коли в приміщенні була температура 0 градусів.

Паралельно із встановленням вікон нині у бібліотеці ремонтують, зруйнований російською ракетою дах. Роботи ведуться, згідно розробленого проєкту. У грудні місяці будуть ліквідовані першочергові аварійні наслідки, у січні-лютому ремонт даху буде повністю завершено.

Джерело: телеканал “Дитинець”

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: бібліотека, ремонт, Шевчук, Пушкар

Добавить в: