Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Відсвяткували і задихнулися. Через стареньку електроплитку загинули 2 людей

Відсвяткували і задихнулися. Через стареньку електроплитку загинули 2 людей

 

Як усе було, вже ніхто не розповість: 55-річну влас­ницю будинку Ніну Рябець та її 58-річного співмешкан­ця Анатолія Шевченка недавно поховали у Прибині (на Корюківщині), де вони мешкали. Разом ця пара близько 5 років - зійшлися невдовзі після того, як Ніна овдовіла.Коли її чоловік ще був живий, згоріла їхня хата. Гро­ші на нову збирали всім селом. Пожежа, що сталася 13 грудня, мало не знищила і її.

- Про те, що з цього буднику пробивається дим, мені близько 12-ї дня повідомив односелець. Електрику на той момент вимкнули, зв'язку не було. Я кинувся до на­ших пожежників. Разом із ними прибув на місце.


Гасити пожежу почали одразу, але ні Ніни, ні Анатолія врятувати но вдалося, розповів місцевий староста Петро Рябець. Жінку — без ознак життя знайшли в сінях біля вхідних дверей. Толю виявили вже прибулі з Корюківки еменесники. Він лежав у “дальній хаті” (у ві­тальні. — Авт.). Був уже неживий.

Увечері перед пожежею святкували день народжен­ня Анатолія. Привітати іменинника приходив сусід, Ряту­вальники припускали, що він теж може були всередині. Та невдовзі чоловік з'явився у дворі. Розказав що після частування пішов додому.
За словами фахівців, ймовірна причина пожежі порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електричної (спіральної) плитки. Вона була стара, без­ліч разів ремонтована. Стояла на дерев'яному столику.
Скоріше за есе, господарі заснули, забувши її вимкнути. А коли відновили електропостачання, плитка за­горілася. приміщення наповнилося димом, і вони задих­нулися.

Джерело: газета “Гарт” від 22.12.2022, Ганна ЮХИМЕНКО

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: електроплитка, Прибині, пожежа

Добавить в: