Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Коропі та Новгород-Сіверському знову можна отримати паспортні послуги

У Коропі та Новгород-Сіверському знову можна отримати паспортні послуги

 

Наприкінці листопада в Коро­пі після майже 5-місячної перерви відновив роботу сектор управління Державної міграційної служби Укра­їни в Чернігівській області (паспорт­ний стіл). За словами завідувача сектора Сергія Потійка, відновив­ся весь спектр послуг, що надавали­ся раніше, — оформлення і видача українських та закордонних паспор­тів, прийом документів на оформ­лення громадянства України.Днями Державна міграційна служба запра­цювала і в Новгороді-Сіверському.

Для відкриття цієї служби в Се­менівці, згідно з інформацією Нов­город-Сіверської районної військо­вої адміністрації, треба ще узгодити деякі безпекові питання. «А до того, як це буде зроблено, — ідеться далі в повідомленні, — усі жителі Семенівщини мають право обслуговува­тися в секторах міграційної служби, що діють на території району, поза­чергово».

Однак, за словами семенівців, це становища не рятує. Причина - транспортні проблеми: автобусно­го сполучення з райцентром жителі громади не мають. Щоб добратися туди, людям доводиться винаймати приватний транспорт. Тож їздять тільки в разі крайньої необхідності. Особливо це влітає в копієчку семенівським студентам, які навчаються в Новгороді-Сіверському.

Проте така ситуація не лише тут. Скажімо, мешканці Сосниці так са­мо змушені добиратися до свого районного центру — Корюківки.

Джерело: газета “Гарт”, від 15.12.2022, Ганна ЮХИМЕНКО

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Короп, паспорт, Новгород-Сіверський, Семенівка

Добавить в: