Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Благодійний аукціон в ресторані «Хряк» зібрав 1 млн. гривень для ЗСУ

Благодійний аукціон в ресторані «Хряк» зібрав 1 млн. гривень для ЗСУ

 

Заступник голови обласної ради в Чернігівської обласної ради Дмитро Блауш анонсував на своїй сторінці у Фейсбук про результати благодійного аукціону, який організував благодійний фонд "Добродія". 15 грудня у відомому ресторані "Хряк" пройшов захід, в ході якого учасники змогли викупити різноманітні лоти (серед яких трофейні карти, прапори, речі ФК "Шахтар"). Зібрані кошти направлять на покупку автомобілів для українських захисників.У своєму пості вдячності Блауш (він опікується цим благодійним фондом) відмітив цілу плеяду відомих бізнесменів та політиків у Чернігові та області, які пожертвували кошти на добру справу.


Зазначається, що найдорожчий лот з підписом Героя України Леоніда Ходи за 200 тис грн. придбав Владислав Стамбурский (компанія "Віват Трейдинг").

Також у списку благодійників були відзначені Юрій Тарасовець (бізнесмен, політик), Юрій Синиця ("Коллар"), Олександр Ломако (секретар міськради), Олена Пузан (власниця будівельної компанії «Житлобудсервіс»), Жанна Шерстюк (заступниця начальника Чернігівської ОВА), В'ячеслав Летута (депутат міськради, бізнесмен) та багато інших.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Блауш, благодійність, аукціон

Добавить в: