Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Михайло Жонін завтра у ТРЦ «Голлівуд» буде роздавати автографи

Михайло Жонін завтра у ТРЦ «Голлівуд» буде роздавати автографи

 

30-го листопада я Чернігів завітав 48-річний Михайло Жонін — відо­мий актор театру і кіно, якого ти­сячі українців знають за ролями в серіалах «Черговий лікар», «Пес», «Закляті друзі». Із перших днів повномасштабного російського вторгнення він займається волонтер­ством, тож приїжджав не просто так — відвідав дітей у кількох навчальних закладах міста, а заод­но зняв відеозапрошення на бла­годійний ярмарок, який відбудеть­ся 11 Грудня в чернігівському ТРЦ «Hollywood». Усі зібрані на ньому кошти підуть на потреби ЗСУ Буде на заході і сам Михайло. Там кожен охочий зможе особисто з ним поспілкуватися, зробити спільне фо­то чи отримати автограф.Організатори ярмарку — столичний благодійний фонд «Воркін» і чернігівська волонтерська ініціативна група «Ста­ра Подусівка», яка з’явилася ще в перші дні оборони Чернігова. Тоді в єдину коман­ду об'єдналися люди, які хотіли допомагати ЗСУ і теробороні. Свій штаб вони організу­вали у спортклубі «Ровесник», що на Старій Подусівці. Туди звозили обмундирування, берці, спальники, медпрепарати, продук­ти харчування і ще багато всього. «Частину цих речей ми купували самі, частину отримували від різних фондів. Потім усе розво­зили нашим військовим і цивільним, — го­ворить керівник ініціативної групи Андрій Кот. - А після визволення Чернігівщини ми продовжили волонтерську роботу і навіть розширили сферу діяльності».

Так, влітку волонтери «Старої Подусівки» разом із командою директорки Черні­гівського навчально-реабілітаційного цен­тру №2 Регіни Гусак і пастором Церкви Адвентистів сьомого дня Олексієм Титянечком почали влаштовувати різноманітні заходи, для дітей військовослужбовців, чиї батьки загинули, захищаючи Чернігівщину. Нерідко разом з ними кооперуються й інші благодійники, зокрема фонд «Воркін», який виступить співорганізатором майбутнього благодійного ярмарку і запросив узяти у ньому участь Михайла Жоніна.

- Коли волонтери з “Воркіна” запропонували мені приїхати в Чернігів на благодійний ярмарок, я одразу ж погодився, бо це добра справа, - говорить актор. - Користуючись нагодою, запрошую всіх чернігівців і гостей міста . Ярмарок почнеться о 10-й ранку і триватиме до закриття ТРЦ. В рамках заходу проходитиме виставка картин талановитої художниці Наталії Тимощук із Ніжина. Для всіх бажаючих вона проведе майстер-клас. Також у всіх гостей буде можливість придбати різноманітні сувеніри.

- На ярмарку я буду весь день, окрім проміжку з 13.00 до 15.00. У цей час планую навідатися до Церкві Адвентистів, де волонтери з ініціативної групи “Стара Подусівка” зберуть діток загиблих військових. Трохи поспілкуюся з ними, передам подарунки.


Ми вже подивилися локації для ярмар­ку, записали кілька відеороликів із запро­шенням взяти участь у ньому. Потім завіта­ли до діток у Чернігівський навчально-ре­абілітаційний центр №2, відвідали третю школу і дитсадок №50. Я дуже радий візи­ту до вашого міста. Востаннє тут був років 14 тому.

— Чернігів сильно змінився за цей час?
— Сьогодні ми були зайняті, тож до пут­тя оглянути місто я не встиг. Та й важко по­рівнювати, бо, коли приїжджав минулого разу, надворі було літо. Я тоді прогулявся Валом, побачив неймовірно красивих чер­нігівських дівчат. Недарма кажуть, що Чер­нігів - місто наречених. Та я сказав би біль­ше: вся Україна - це країна наречених, бо наші дівчата найгарніші у світі.

— Розкажіть про своє життя після 24 лютого.

— На момент повномасштабного втор­гнення я був у Києві. Довго не міг повіри­ти, що в XXI столітті таке можливо. А на тре­тій день зібрався і пішов Із друзями за­писуватися в тероборону. Записати-то нас записали, але сказали зачекати, бо на той момент усю зброю вже роздали добровольцям. Ми чекали кілька днів, а по­тім, щоб не сидіти без діла, вирішили во­лонтер. На своїй сторінці в Інстаграм, (а там я маю 100 тисяч підписників) я організував збір коштів. Спочатку вони йшли на допомогу біженцям і людям з інвалідністю, а трохи згодом і на ЗСУ (бо спершу ми не знали, чого наші бійці потребують найбіль­ші куди все це везти). Почали надходити донати. Чесно кажучи, попервах я трохи соромився бо було враження, ніби ти жебракуєш. Коли ж усвідомив, скільки людей завдяки цим донатам отримали реальну допомогу, поглянув на все по-іншому. І ось уже 9 місяців ми волонтеримо. Свою команду називаємо “Добророби”.

- Зараз ваша кінокар'єра на паузі?
- Безумовно. Спочатку Перемога, бо це найголовніше. А вже потім будуть нові фільми, серіали і ще багато всьго.

Джерело: газета "Гарт" від 08.12.2022, Олексій ПРИЩЕПА

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Жонін, Голлівуд, ярмарок, благодійність

Добавить в: