Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Євген Дмитрієв заплатив 12 000 гривень на благодійному аукціоні за пляшку шампанського

Євген Дмитрієв заплатив 12 000 гривень на благодійному аукціоні за пляшку шампанського

 

Городнянські волонтери вистави­ли на аукціон велику ляльку в на­мисті, усередині якої була пляшка шампанського. «Не простого, а до Перемоги, — наголосила, описую­чи лот, Марія Мося. — Усі виручені кошти підуть на утеплення наших бійців».

Початкова ціна лота з шампанським була 300 грн. За 4 дні, впродовж яких тривав аукціон, вона зросла лише вдвічі, бо на початку торги йшли мля­во. Та волонтери були раді й цьому, адже паралель­но зі збором коштів на термобілизну для воїнів по­чався ще один — на придбання основ для зимових (білих) маскувальних сіток, а ціна на основи була немалою — 40 гривень за квадратний метр.

Однак за кілька годин до завершення аукціону стався справжній прорив — почалися напружені ба­талії. За ними невідривно стежили (онлайн) і учас­ники, й уболівальники. Перед самим фіналом зали­шилися всього два претенденти на лот — Максим Борисенко і Євген Дмитрієв. Його вартість не­впинно зростала. «12 тисяч гривень», — цю суму Євген озвучив за кілька секунд до закриття торгів. Він і став переможцем. За лот уже розрахувався.


На сторінці Євгена в соцмережах місцем робо­ти зазначено ЗСУ.Джерело: газета “Гарт”, від 01.12.2022, Марія ІСАЧЕНКО

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: шампанське, благодійність, Мося

Добавить в: