Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Борзнянщині попрощаються з 29-річним захисником Олександром Криступасом

На Борзнянщині попрощаються з 29-річним захисником Олександром Криступасом

 

20 листопада, під час виконання бойового завдання під Бахмутом загинув наш сміливий воїн та патріот своєї Батьківщини Криступас Олександр Вітавтасович.Олександр народився 4 вересня 1993 року у с. Забілівщина. Середню освіту здобув у Шаповалівській ЗОШ І-ІІІ ст. У 2016 році закінчив Глухівський державний педагогічний університет ім. О. Довженка, мав диплом вчителя інформатики та фізики. Після здобуття вищої освіти працював у м. Києві. Проходив службу у Збройних Силах України. До війни працював у СТОВ «Авангард» інженером із техніки безпеки.
Після повномасштабного вторгнення росії, не вагаючись, пішов захищати свою країну.

Війна не має жалю, забирає життя найкращих… Тих, кому б творити Україну, продовжувати рід, бути нашим майбутнім. Натомість вони стають нашою історією. Героїчною пам’яттю і вічним болем.

Прощання з Героєм відбудеться завтра, 29 листопада, в с. Забілівщина. Про точний час поховання та маршрут перевезення тіла загиблого воїна від траси Кіпті-Глухів-Бачівськ до с. Забілівщина буде повідомлено пізніше.

Для тих, хто бажає провести Олександра в останню путь, буде організовано підвезення автобусом, який чекатиме на зупинці біля будівлі Борзнянської міської ради.

Джерело: Прес-служба Борзнянської територіальної громади

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Криступас, захисник, прощання

Добавить в: