Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові та області розгортають «Пункти Незламності», де можна зігрітися та зарадяти пристрої
Рекламодателям

Радио
Радио

У Чернігові та області розгортають «Пункти Незламності», де можна зігрітися та зарадяти пристрої

 

У Чернігові будуть працювати 25 стаціонарних (у школах, садочках, райрадах, супермаркетах, відділеннях банків та інш.громадських місцях) Пунктів Незламності та два намети (пересувні). Вони працюватимуть в разі, якщо в населеному пункті протягом тривалого часу, наприклад, протягом доби або більше, не буде електрики.

Про це в коментарі Суспільному повідомив радник начальника Чернігівської ОВА Андрій Подорван.

За його словами, кожен такий пункт буде обладнаний генератором та обігрівачем, також там буде інтернет, аптечка, вода та інше.

“Переважно ці пункти будуть обладнані в великих містах. Адже цей проєкт більше направлений на такі міста, де є багатоповерхівки”
Пункти будуть розташовані в межах пішохідної доступності.

“Всього в області планують відкрити 176 пунктів. Більшість з них будуть розташовані у Чернігові, Ніжині та Прилуках”.

Про місце розташування пунктів можна буде дізнатися з інтерактивної карти, яка оприлюднена на сайті nezlamnist.gov.ua, також пізніше списки адрес в регіоні викладуть на сайті Чернігівської ОДА.

“Також будемо звертатися до ЖЕКів та ОСББ, щоб на будинках були оголошення. Тобто, щоб людина, виходячи з під’їзду, бачила оголошення, де буде вказано адресу найближчого пункту”.
З повним переліком адрес розташування Пунктів Незламності Чернігівщини можна ознайомитися тут.

Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пункти, обігрів, незламність

Добавить в:
 
 


Центр Комплект