Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігівській області судитимуть солдата РФ, який розстріляв машину із родиною

Радио
Радио

У Чернігівській області судитимуть солдата РФ, який розстріляв машину із родиною

 

У Чернігівській області судитимуть військовослужбовця РФ, який розстріляв легковий автомобіль із сім'єю. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора України у своєму Telegram-каналі та Чернігівська обласна прокуратура.
За даними слідства, 26 лютого військовослужбовці армії РФ, рухаючись в центрі села Крупичполе Прилуцького району, помітили цивільний автомобіль, що зупинився, даючи дорогу військовій техніці ворога. В авто знаходилася подружня пара, їхня дочка та зять.

Обвинувачений спільно з іншими військовими РФ одразу відкрили прицільний вогонь автомобілем та його пасажирами. Надалі, вважаючи, що всі чотири особи загинули, військовослужбовці залишили місце скоєння злочину.

Внаслідок злочинних дій жінка загинула, інші члени сім'ї отримали тілесні ушкодження різного ступеня.

Прилуцькою окружною прокуратурою у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт щодо військового РФ за фактом порушення законів та звичаїв війни.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Крупічполе

Добавить в:
 
 


Центр Комплект