Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Обленерго та Чернігівська ОВА переглянули графіки відключень для населення

Радио
Радио

Обленерго та Чернігівська ОВА переглянули графіки відключень для населення

 

У п'ятницю 18-го листопада під стінами Чернігівської ОВА зібрався мітинг з мешканців Чернігова, які вимагали переглянути графіки відключень. Головною причиною невдоволення було те, що деякі будинки по 10-12 годин стоять без електроенергії, а деякі в цей час не відключають взагалі. Сьогодні на своїй сторінці у Фейсбуці очільник ОВА Вячеслав Чаус оприлюднив результат обговорення даної ситуації з енергетиками.“За вихідні Обленерго та профільний департамент ОВА переглянули графіки відключень (по лініях та адресно з об’єктами критичної інфраструктури, зокрема теплопункти).
Що потрібно прийняти:
- Відключення будуть.
- Блекаут цілком можливий.

- Заклади охорони здоров’я (та інші критично важливі об’єкти) будуть з електроенергією стільки, стільки це технічно буде можливим.
- Будуть будинки, у яких відключень не буде. Бо вони на одній лінії з попереднім пунктом.
- Наразі базу відключень максимально розширено для того, щоб знизити тривалість без електроенергії одних і тих же абонентів. Це основне завдання, яке ставив.
Працюємо над тим, щоб графіки аварійного відключення та погодинного максимально не накладалися.
За поточних умов можна налаштувати графік 4:4. Такий графік дозволить функціонувати будинкам, які мають автономне опалення.
Однак! Якщо ситуація погіршиться, то графік буде 6:3 і більше. На жаль.

Важливо! Аби максимально швидко реагувати на виклики зміни в енергосистемі треба взаємодіяти всім: відповідним структурам місцевого самоврядування, виконавчої гілки влади, Обленерго, мешканцям. А ще – бути терпимими один до одного та до обставин”
, - написав Чаус.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Чаус, Обленерго, світло, графік, відключення

Добавить в:
 
 


Центр Комплект