Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чаус дав доручення скласти список будинків, щоб розглянути можливість скоротити час відключень від електрики

Радио
Радио

Чаус дав доручення скласти список будинків, щоб розглянути можливість скоротити час відключень від електрики

 

Сьогодні під стінами Чернігівської обласної військової адміністрації зібралися мешканці Чернігова, які висловили В'ячеславу Чаусу, який вийшов до них на зустріч своє обурення тим, що їх будинки лишаються без електроенергії більше 7-10 годин, у той час як деякі не відключають взагалі.

Результатом спілкування стало те, що Чаус дав доручення скласти список будинків, вигоди в яких (водопостачання, опалення) максимально залежать від електроенергії, щоб розглянути технічну можливість перепідключити/відключати менше, а також
скласти перелік будинків, у яких відключають світло більше, ніж на 7-10 год, щоб розглянути технічну можливість скоротити цей час.

Про це очільник ОВА повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Наступного тижня я зустрінуся з ініціативною групою, до якої входять представники різних мікрорайонів міста, аби спільно з обленерго спробувати знайти найбільш зручний і технічно можливий варіант, що задовольнить усіх.
Також дав доручення районним військовим адміністраціям на місцях зробити те ж саме у всіх громадах області.
Втім, маємо пам’ятати: ворог завдав і завдає нищівних ударів по енергосистемі країни. Тож цілком можливий варіант повного блекауту.
Однак! Навіть в умовах війни треба дотримуватися справедливості: всім всього однаково.
Дякую співгромадянам за розуміння і готовність до діалогу.
Дякую енергетикам за титанічну працю на межі можливостей"
, - зазначив Чаус.


Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Чаус, електрика

Добавить в:
 
 


Центр Комплект