Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині безробітних залучають до праці на перемогу

На Чернігівщині безробітних залучають до праці на перемогу

 

Урядова ініціатива "Армія відновлення" залучає до суспільно-корисних робіт тих, хто тимчасово втратив роботу. На Чернігівщині такі роботи стартували в середині жовтня.Лідія Падалка директорка Чернігівського обласного центру зайнятості:

- Ми до вересня проводили громадські роботи. Суспільно-корисні роботи не набагато відрізняються від громадських робіт. Сюди входить копання оборонних і захисних споруд та підготовки споруд для захисту громадянського населення.

- Для цього потрібно було рішення Чернігівської обласної військової адміністрації і коли воно було прийнято, то на території 6 громад були організовані такі роботи.


- Люди виконували розбір завалів будинків, які постраждали від бомбардування рф, плетіння сіток, копання захисних споруд і заготівлю дров. Дрова заготовляли для шкіл, лікарень та інших комунальних установ, а разом з тим вирубували чагарники, які є у кожному населеному пунктів

Загалом на Чернігівщині до суспільно-корисних робіт вже залучено 176 безробітних. На Прилуччині їх майже - 100. Війна боляче вдарила по економіці країни, суттєво зменшилась кількість вакансій. На Чернігівщині на кожне робоче вільне місце - черга з 15-ти безробітних, проти 8-ми минулого року.
На початок листопада у базі Обласної служби зайнятості налічувалось всього 646 актуальних вакансій, що майже вдвічі менше, ніж минулого року. Тому суспільно-корисні роботи є дуже актуальними серед безробітних. До речі, їх перелік планують розширити (робота для військових їдалень, фасування та роздача гуманітарної допомоги і таке інше).

Оплата за суспільно-корисні роботи здійснюється на рівні мінімальної заробітної плати, яка складає 6700 грн.

Прилучанин Василь Ляшенко участь у суспільно-корисних роботах бере не стільки заради заробітку, а задля праці на перемогу.Василь Ляшенко:
- Я працюю вже третій раз і третій раз потрапляю у "Міськсвітло". Перші рази ми працювали по благоустрою міста Прилуки і на других відділеннях, а це попали уже по розчистці дерев. І працюємо, тому що треба працювати і місто облагороджувати. У мене син на війні, так що...Джерело: телеканал “ТІМ”

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Падалка, безробітні, Прилуки

Добавить в: