Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові скоригують мережу автобусних маршрутів

Радио

У Чернігові скоригують мережу автобусних маршрутів

 

Відновлення мережі громадського транспорту у Чернігові триває. Якщо у травні перевізники могли вивести на маршрути лише два десятки автобусів, то тепер по місту курсують вже 78. До того ж, попри шкоду, завдану російською навалою, поступово втілюється у життя реформа громадських перевезень, започаткована ще минулого року. Вдалося позбутися старих маломістких "Рут", запровадити електронний квиток та валідатори.

Наразі у Чернігові не так багато маршрутів громадського транспорту, як було до російського вторгнення, але місто робить все можливе, щоб жоден район не залишився без сполучення. Так рішенням виконкому автобусний маршрут №20 повністю змінить свій напрямок. З 24 листопада він рухатиметься від залізничного вокзалу через проспект Перемоги до вулиці Незалежності. А за його старим маршрутом курсуватиме новий автобус №37.

Коригування існуючих та впровадження нових автобусних маршрутів, на думку керівництва міста, необхідне також для того, щоб компенсувати нестачу тролейбусів. Наразі, через атаки росіян на енергетичну інфраструктуру України, ЧТУ доводиться обмежувати споживання електроенергії та виводити на маршрути лише половину від звичайної кількості рухомого складу.

Автобуси на чернігівських маршрутах поки курсуватимуть з 6-ї ранку до 21-ї години. Як пояснили у міській раді, подовжити розклад їх роботи ввечері наразі неможливо - кількість пасажирів не покриватиме витрат перевізників, і компенсація ляже на і так перевантажений міський бюджет.

Виконавчий комітет також затвердив нові розрахункові тарифи на послуги з перевезення пасажирів у громадському транспорті Чернігова. Вони стосуються тільки компенсації перевізникам різниці між затвердженою та фактичною собівартістю проїзду на певних маршрутах. Вартість квитка для пасажирів залишається незмінною.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: автобуси

Добавить в: