Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині працює підприємство, яке виготовляє модульні будинки

Радио
Радио

На Чернігівщині працює підприємство, яке виготовляє модульні будинки

 

Галина Стефанкіна директорка ТОВ "Удай", яке працює у Прилуках і виготовляє модульні будиночки, які зараз так потрібні людям, через втрату чи значне пошкодження власного житла, провела екскурсію по виробничим потужностям для журналістів.

Зокрема, на підприємстві є у розробці модульні споруди, які складаються з 14-ти житлових кімнат. У кімнатах зроблено електромонтаж, є світильники, розетки. Також приміщення оснащені санвузлами та навіть передбачені кондиціонери.

Одна з будівель, що зараз монтується у цеху була замовлена ще до війни аграрним підприємством, але так склалося, що та територія, де її мали розміщувати знаходиться у зоні бойових дій.

Галина Стефанкіна розповідає, що умільці підприємства нещодавно на замовлення Ічнянського агропідприємства зробили побутовий кунг для бійців тероборони, аби ті могли там відпочивати у холодну пору року. Кунг оснащений двохярусним ліжком, столиком зі стільцями та буржуйкою.

ТОВ "Удай" вже 20 років, з 2002-го працює на вітчизняному ринку і за цей час стало одним з найбільших виробників модульних будівель найрізноманітнішого призначення.


Галина Стефанкіна:
- Ми займаємося виготовленням мобільних будиночків контейнерного типу. Це як окремі будиночки так і модульні споруди і будинки. Це можуть бути житлові вагончики, вагони-санвузли, вагони-душові, пральні, сушарки, медпункти, фельдшерсько-акушерські пункти, тощо.
- До війни ми працювали по всій території України. Наші замовники — це сільськогосподарські підприємства, підприємства нафто-газовидобувної галузі, працювали з іноземними компаніями, "Укргазвидобування", "Укрнафта".
- З початком війни ситуація погіршилась, замовлень стало менше. Але стараємося, допомагаємо Україні в цей важки час. Нещодавно відправили 2 вагончики на Хмельницьку АЕС (сантехнічний та побутовий).
- Можемо також робити автобусні зупинки, контейнери для сміття, броньовані двері, різноманітні металоконструкції.

На сьогодні за весь час роботи підприємства виготовлено понад 1800 модульних конструкцій від вагончиків до будиночків. Галина Стефанкіна починала свій кар'єрний шлях на підприємстві 17 років тому з посади головного інженера. Перша продукція, що виготовляло підприємство постійно доповнювалась новими виробами.

Більше подробиць у сюжеті.Джерело: телеканал “Прилуки”

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: будиночки, Стефанкіна, Удай, Прилуки

Добавить в:
 
 


Центр Комплект