Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Городня попрощалася із прикордонницею Тетяною Виноградською

Городня попрощалася із прикордонницею Тетяною Виноградською

 

11 листопада, у Городні прощалися із прикордонницею Тетяною Виноградською (03.05.1988 р.н.), яка загинула 9 листопада при виконанні службового завдання з охорони кордону. Під час чергового обстрілу території Чернігівщини росіянами Тетяна дістала уламкове поранення несумісне з життям. Її живим коридором проводжали в останню путь містяни."Згадувала, як всі свята, всі дні народження змалечку зустрічалися. Вона була як сонечко, вона дуже гарна, маленька була. Я трошки старша за неї. Вона завжди позитивна була, вона завжди була з посмішкою. Ця війна, клята, забирає найкращих", – розповіла подруга дитинства Марина.


34-річна Тетяна Виноградська була штаб-сержанткою Держприкордонслужби, де несла службу у 105-му Чернігівському прикордонному загоні з 2012 року. Працювала на паспортному контролі. Її чоловік також військовослужбовець, разом вони виховували 13-річну доньку Софію.

Детальніше дивіться у сюжеті:Джерело: "Суспільне Чернігів", Городнянська міська рада


Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Виноградська, прикордонниця, Городня, прощання

Добавить в: