Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівщина провела в останню путь двох захисників

Чернігівщина провела в останню путь двох захисників

 

Сьогодні Чернігівщина провела в останню путь двох земляків, які загинули у Луганській та Донецькій областях. Про це повідомляє Чернігівський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки на своїй сторінці у Фейсбк.

Солдат Сірик Юрій Петрович народився 26 вересня 1989 року у Чернігов
і. У 2006-му році закінчив Чернігівську ЗОШ №19, а у 2011-му - Історичний факультет Чернігівського педагогічного університету. Після цього Юрій розпочав проходження строкової військової служби у ВМС, а у 2014-му потрапив у склад Добровольчого Українського корпус. Був одним із Захисників Донецького аеропорту.
У 2016-му чоловік повернувся до цивільного життя та працював у будівельній компанії “Вімал-Спецбуд”, пізніше розпочав працювати за кордоном. З початком повномасштабного ворожого вторгнення повернувся в Україну та долучився до складу військової частини А0501 на посаду старшого водія одного з підрозділів.

На жаль, 31 жовтня 2022 року під час виконання чергового бойового завдання поблизу населеного пункту Новоселівське на Луганщині Сірик Юрій загинув. Сьогодні рідні та побратими провели його в останню путь, вшанувавши світлу пам'ять воїна у Катерининській церкві та поховавши його на кладовищі "Яцево".


Старший солдат Дзюба Володимир Михайлович народився 3 квітня 1992 року в селі Стрільники (Бахмацька громада Ніжинського району). Тут закінчив місцеву школу, після чого вступив на навчання у місті Конотоп, де зрештою опанував спеціальність електрозварника. У 2011-2012 роках Володимир проходив строкову службу, потім працював патрульним поліцейським у Києві. У 2015-2016 роках брав участь в антитерористичній операції на Сході, після чого повернувся у рідне село. Працював Володимир робітником із благоустрою у КП "Бахмацьке".


У перший день повномасштабного ворожого вторгнення наш земляк не зміг лишитися осторонь, тож добровільно став на захист України. Службу проходи у складі 30-ї окремої механізованої бригади ім. Костянтина Острозького та разом з побратимами давав гідну відсіч російським окупаційним військам.

На жаль, 2 листопада 2022 року під час виконання бойового завдання поблизу села Костянтинівка на Донеччині Дзюба Володимир загинув. 9 листопада рідні та друзі востаннє попрощалися з Героєм-земляком, вшанувавши його світлу пам'ять та поховавши воїна на кладовищі Малої Батьківщини.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сірик, Дзюба

Добавить в: