Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Поліцейські закликають пішоходів і велосипедистів бути помітними на дорогах

Поліцейські закликають пішоходів і велосипедистів бути помітними на дорогах

 

На Чернігівщині поліцейські продовжують інформувати населення про правила безпеки в темний час доби. Так, співробітники Новгород-Сіверського райвідділу поліції в рамках профілактичної кампанії «Познач себе на дорозі»: нагадують місцевим мешканцям про необхідність дотримуватися правил особистої безпеки у темний час доби.


Поліцейські Новгород-Сіверщини долучилися до акції та роздали населенню світловідбиваючі елементи (флікери), щоб водії бачили їх здалеку.
Поліція проводить роз’яснювальні бесіди з пішоходами про необхідність безпечної поведінки на вулиці та дорозі, особливо у темну пору доби. А щоб громадяни були більш помітними у темряві, поліцейські прикріпили світловідбивні елементи до їхнього одягу.

Поліція закликає пішоходів та велосипедистів вдягати світлий одяг та подбати про наявність світловідбиваючих елементів у темний час доби. Обов’язково такі елементи мають бути на одязі дітей. Такі прості заходи безпеки рятують життя та здоров’я.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: поліція, пішоходи, велосипедисти

Добавить в: