Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Тато і дідусь загиблого Іллі Крючка подарували ЗСУ авто­мобіль ЛуАЗ

Тато і дідусь загиблого Іллі Крючка подарували ЗСУ авто­мобіль ЛуАЗ

 

Ілля Крючок загинув під час ви­конання бойових завдань на Черні­гівщині — три кульові поранення з автомата не залишили йому жод­ного шансу 24 лютого Іллю від­кликали з відпустки, а 16 бе­резня стало останнім днем йо­го життя.
Іллі був усього 21 рік. Із ве­ресня 2020-го він служив при­кордонником. І заочно навчав­ся в Національному університе­ті “Чернігівська політехніка” на юридичному факультеті. Був єдиною дитиною в батьків.

Днями рідні загиблого героя передали для потреб ЗСУ авто­мобіль ЛуАЗ.

— Таке рішення прийняли батько та дідусь Іллі Олег Ми­колайович і Микола Іванович люди, яких дуже поважають у на­шій Сосниці.


На фото Ігор Чернуха

Машина має підвищену про­хідність. Вона в хорошому тех­нічному стані — чоловіки добре дбали про неї. Микола Іванович (офіційний власник автівки) по­стійно їздив нею на риболов­лю Однак вирішив, що захисни­кам вона потрібніша. Тепер ЛуАЗ служитиме військовим, — розпо­вів заступник голови Сосницької територіальної громади Ігор Чернуха.

Джерело: газета “Гарт” від 20.10.2022, Марія ІСАЧЕНКО. Фото із сайта Сосницької селищної ради

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Крючок, автомобіль

Добавить в: