Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » 12-річний хлопчик з Чернігівщини допоміг врятувати поранену осколком маму (відео)

12-річний хлопчик з Чернігівщини допоміг врятувати поранену осколком маму (відео)

 

Завдяки волонтерам жінка отримала можливість лікуватися за кордоном і, можливо, зберегти поранену ногу.12-річний Данило Рак з Чернігівської області не тільки збирав кошти на ліки для мами, яка отримала серйозну травму під час обстрілу росіян, але і зміг привернути увагу ЗМІ та волонтерів до її історії, що подарувало їй надію зберегти пошкоджену ногу.

Данило та його родина живуть у Новоселівці, селі під Черніговом, яке на початку повномасштабного вторгнення намагалися захопити росіяни.

У середині березня Новоселівку накрило черговим ворожим обстрілом, Людмилу Коваль, матір хлопчика, поранило осколками від снаряда. У жінки дуже складна травма ноги, зламані кістки і йде деформація стопи. Кінцівку мали ампутувати і поставити протез. Будинок сім'ї згорів, а всі чоловіки (батько, вітчим і дядько Данила) зараз захищають Україну на фронті.

Підліток в цій складній ситуації не розгубився і знайшов спосіб, як зібрати гроші для лікування мами.

"У нас було багато молока і ми його роздавали, бо не знали куди подіти. Я бабусі сказав, може, я буду продавати молоко, так хоч гроші будуть", – розповідає Данило.

День у день він їздив по 15 кілометрів до Чернігова на велосипеді, потім – з грошима і ліками – назад. Про хлопчика написали місцеві ЗМІ і ситуація змінилася. Родині стали дзвонити політики і зірки, вони надавали допомогу.

У МОЗ обіцяли допомогти жінці з протезуванням після ампутації, вона готувалася до операції. Але завдяки волонтерам вдалося знайти можливість отримати лікування і зберегти кінцівку. Людмилу та Данила чекає поїздка до Німеччини, де жінку чекають додаткові обстеження, за їх результатами – можливі реконструкція та пластика.
Джерело: ТСН, Укрінформ

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: молоко, Коваль, Новоселівка, операція

Добавить в: