Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Батьки Василя Білогури покинули свого собаку у селі, його рятують від голоду і холоду військові та селяни

Батьки Василя Білогури покинули свого собаку у селі, його рятують від голоду і холоду військові та селяни

 

Щемлива публікація про покинутого собаку батьками наближеної до мера людини Василя Білогури вражає. ЗМІ рясніють сотнями публікацій про те, як українці тікаючи від війни залишили у покинутих будинках цінні речі, аби забезпечити місце в автівці чи автобусі для своїх домашніх улюбленців. Так, наприклад, Анастасія Тиха вивезла з охопленого війною Ірпеня 15 собак, зокрема, з інвалідністю, 5 котів, хамелеона, черепаху, хом’яка та павука. Черніговом після початку бойових дій теж вештались сотні покинутих тварин. Але згодом, їх на вулицях ставало все менше, а ті хто не вивіз, хоча б цікавляться долею своїх братів менших, пробують доправити до нових місць помешкання, переказують гроші сусідам, аби ті кормили, чи підшукують нових хазяїв, але в цій історії все зовсім навпаки.Публікація у чернігівській газеті "Вєсть" від 06.10.2022 повідомляє про те, що вже декілька місяців у зруйнованому селі Бакланова Муравійка, що на Куликівщині живе покинутий на призволяще хазями пес на ім'я Банзай.

Банзай - жив у батьків Василя Білогури начальника управління освіти Чернігівської міськради - Олексія Васильовича та Ольги Іванівни, вони виїхали з села до Німеччини у березні, а собаку покинули.

І хоча у пенсіонерів аж 6 синів, жоден з них не поцікавився долею чотирилапого, який був поранений осколками у стегно і тепер накульгує на лапу.

Нещасне створіння у пошуках людського тепла та уваги прибилося до військових, поки вони були у селі, ті його годували та піклувались про нього. Після від'їзду військових турбота про собаку лягла на плечі 61-річної Наталії Притиковської старости зазначеного села.


Люди у селі кажуть, що Василь Білогура до села приїздить, як і його брат Володимир. Після того, як Наталія присоромила Володимира до села якийсь чоловік привіз будку, у яку собака навіть не вміщався. Тож знову таки довелось втрутитися військовим, вони дістали додаткові матеріали і переробили будку на більшу та утеплили її. Пес мешкає у ній під стінами приміщення старостату — як живий пам'ятник людській байдужості...

Журналістка видання намагалася достукатися до Василя Білогури, але той погнав її з кабінету. Який приклад цей чоловік, може показати чернігівським дітям, освітою яких керує, якщо навіть на собаку власних батьків йому начхати, хоча собаці допомагає все село, включаючи старосту, волонтерів, які возять корм та військових?

Цю історію хотілося б резюмувати цитатою французького письменника, автора багатьох книг про тварин Еліана Джозефа Фінберта: "У собак є лише одна вада — вони вірять людям".

Можливо серед наших читачів знайдеться людина, якій як раз потрібен цей покинутий друг?

Gorod.cn.ua за матеріалом газети "Вєсть"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Білогура, собака

Добавить в: