Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » З 1 жовтня збільшено вартість біометричних паспортів, які оформлюють терміново

З 1 жовтня збільшено вартість біометричних паспортів, які оформлюють терміново

 

З 1 жовтня збільшено вартість біометричних паспортів, що оформлюються у терміновому режимі. Про це повідомила Державна міграційна служба.Світлана Дурдас керівниця Прилуцького ЦНАП:

- Це буде стосуватися лише паспортів, які є термінові. Якщо раніше за отримання паспорта у формі ID-картки була вартість 498 гривень, то зараз це буде коштувати 742 гривні. Так само збільшилась вартість за отримання закордонного паспорту. Терміновий коштував 1085 гривень, зараз - 1373 гривні.

В середньому ціна зросла на 300 гривень. Але таке підвищення цілком виправдане та аргументоване, зазначає пані Світлана.
- Уряд так вирішив, коли підвищився попит термінових паспортів. Чекаємо на громадян і просимо поставитися до цього з розумінням, оскільки навантаження на ЦНАПи збільшилось саме через отримання цієї послуги.
- Якщо раніше, наприклад, якщо раніше лідируючою послугою була реєстрація нерухомості, то тепер - це саме паспортні послуги.

Важливо, що поки що нетермінові біометричні паспорти - не здорожчають. Але після закінчення воєного стану ціна зросте. У разі звернення заявника з 1 жовтня з оплатою коштів за адміністративну послугу, яку було сплачено раніше, необхідно буде здійснити відповідну доплату.

Джерело: телеканал "ТІМ"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: паспорт, біометрія, Дурдас, ЦНАП

Добавить в: