Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Аудитори виявили порушень на 1,7 млн грн. у Чернігівському музичному коледжі

Аудитори виявили порушень на 1,7 млн грн. у Чернігівському музичному коледжі

 

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області провели ревізію фінансово-господарської діяльності комунального закладу «Чернігівський фаховий музичний коледж ім. Л.М. Ревуцького» Чернігівської обласної ради за період з 01 січня 2019 року по 30 червня 2022 року, за результатами якої виявлено фінансових порушень на загальну суму понад 1,7 млн грн, зокрема порушень, що призвели до втрат, – майже на 1,5 млн грн.

Установлено, що всупереч законодавству проведено виплати премій працівникам на загальну суму 1,4 млн грн з нарахуваннями.Коледжем всупереч законодавству не перераховано до бюджету кошти на суму 0,1 млн грн, утримані із заробітної плати працівників за попередні бюджетні періоди.


Крім того, ревізією встановлено утримання понаднормативної посади за рахунок бюджетних коштів на суму понад 0,2 млн грн.

За допущені порушення норм законодавства керівнику буде надіслано попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

Про результати контрольного заходу поінформовано Департамент культури і туризму, національностей і релігій Чернігівської обласної державної адміністрації.
 
Пресслужба Управління Північного офісу  Держаудитслужби в Чернігівській області

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: аудитори, коледж

Добавить в: