Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Вбив односельця, а тіло сховав у дворі за хатою

Вбив односельця, а тіло сховав у дворі за хатою

 

У Малій Дівиці на Прилуччині попрощалися з 52-річним Олександром Уманом. 20 вересня його знайшли вбитим у дворі односельця - 64-річного Олександра Бублика. Тіло було накрите клейонкою і прикидане дошками. На шиї виднілися дві колото-різані рани.Олександр Уман зник 18 вересня. Пішов із дому й не по­вернувся. Мати почала його шукати. Обійшла всіх сусідів ніхто не бачив. Заглянула й до Бублика, чия хата на цьому ж кутку села. Втім той забожився, що не знає, де Саша. Тоді жін­ка викликала поліцію. Під підозру зразу ж потрапив Бублик По-перше, чоловіки спілкувалися. По-друге, у Бублика за пле­чима кілька судимостей. Причому останню він отримав за те, що по пяні полоснув товариша ножем по шиї.


Оперативники вирішили нагрянути до Бублика — і не по­милилися. У дворі за хатою виявили тіло Олександра а в бу­динку - закривавлене горлечко від розбитої пляшки. Від­пиратися Бублик не став. Розповів, що того дня вони з Олек­сандром випивали. Зав'язався конфлікт — нібито через те, що Уман став повчати Бублика, як йому жити. Розлютив­шись, той схопив пляшку з-під спиртного, розбив її і двічі вдарив односельця в шию. А коли Олександр помер, вирі­шив приховати злочин і перетягнув труп у двір.

Селяни шоковані трагедією. Розказують, що покійний був трудягою. Раніше працював заступником бригадира тракторного стану, а останнім часом мотався на заробітки в столицю. Випити міг, але не зловживав. У нього залишились дружина і дорослий син. Що стосується Бублика, то йому доведеться відповідати за скоєне. Слідчі розпочали провадження за ч.1 ст.115 КК України (умисне вбивство), яка передбачає позбавлення волі на строк від 7 до 15 років. Зараз підозрюваний у СІЗО. Суд обрав йому запобіжний захід у виді 60-ти діб тримання під вартою.

Джерело: газета “Гарт” від 29.09.2022, Юрій НІКІТІН

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вбивство, Прилуччина

Добавить в: