Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині попрощались з 20-річним захисником Ярославом Максименком
Рекламодателям

Радио
Радио

На Чернігівщині попрощались з 20-річним захисником Ярославом Максименком

 

Чернігівщина провела в останню путь нашого земляка, старшого солдата Максименка Ярослава, який загинув 10 вересня 2022 року під час виконання чергового бойового завдання поблизу м. Покровськ Донецької області. Загиблому було 20 років. Про це повідомив на сторінці у Фейсбуку Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Максименко Ярослав Олександрович народився 18 листопада 2001 року. Закінчивши Бахмацьку загальноосвітню школу І-ІІІ №1, він вступив на навчання до Ніжинського медичного коледжу. У 2020 році Ярослав потрапив на строкову військову службу до лав Державної спеціальної служби транспорту.

З початком повномасштабного ворожого вторгнення парубок уклав контракт та потрапив на службу до 58-ї окремої мотопіхотної бригади.

16 вересня рідні та близькі провели юного воїна в останню путь, вшанувавши його світлу пам‘ять та поховавши на малій Батьківщині.

Відомо, що мати юнака Ніна Григорівна Максименко працювала прибиральницею службових приміщень сільської ради Плисківської ТГ. Співчуття жінці висловила на сайті ТГ голова Плисківської ТГ Марина Вірко.
Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Максименко, захисник

Добавить в:
 
 


Центр Комплект