Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Носівскі фермери купили для ЗСУ два Renault Kangoo, Mercedes-Benz Vito, Nissan та Ладу

Носівскі фермери купили для ЗСУ два Renault Kangoo, Mercedes-Benz Vito, Nissan та Ладу

 

Наразі цю загалом мирну техніку вже доставлено на позиції, де воюють наші воїни-земляки. Там вона зараз потрібніша. А придбати ці автівки для фронту допомогли, зібравшись коштами, міс­цеві фермери та підприєм­ці — усього понад п’ятдесят чоловік. Разом з ними на схід цього разу було відправлено ще й три буси з продуктами харчування, маскувальними сітками, засобами гігієни, медпрепаратами, сільгоспінвентарем та іншим необхідни­ми в умовах ведення бойових дій речами.

Збирали, як то кажуть, усім миром - люди несли домашні заготовки й випічку, борошно, крупи, підвозили картоплю, цибулю, макаронні виро­би, бутильовану воду, олію, солоне сало й смалець, інші харчові продукти тривалого зберігання. Й цей волон­терський майданчик у мікрорайоні колишнього молокозаводу, до речі, не єдиний у Носівці, куди люди — місцеві мешканці, приватні підприємці, керівники фермерських господарств і навіть діти несуть все необхідне, аби підтримати наші Збройні Сили й допомогти воїнам подолати ненависного ворога.

— Подібні гуманітарні вантажі ми формуємо та відправляємо на позиції, вважай, кожні два-три тижні, — розповідає Сергій Чайка. — Ми постій­но підтримуємо наших хлопців, адже вздовж усієї лінії оборони від Запоріжжя й до Харкова наразі воює більше п’ятисот наших земляків.
Дуже часто в умовах ведення бойових дій на лінії зіткнення немає можливості організувати й своєчасно до­ставити на позиції гарячі обіди, отож наші про­дукти їм є добрим підспір’ям, а дитячі малюнки й листи, які також передаємо землякам від малечі, неабияк надихають, мотивують та піднімають їх­ній бойовий дух. Ми дякуємо нашим захисникам і хочемо, щоб вони знали, що ми пам’ятаємо, яку велику й потрібну справу вони роблять, захища­ючи наші міста села від, як ми вже встигли пе­реконатися, жорстокого й підступного ворога, й тому робитимемо все можливе й неможливе, аби допомагати їм у цій боротьбі. Наразі з допомо­гою та підтримкою бага­тьох небайдужих людей, за що ми їм неймовірно вдячні, готуємо чергову продуктову передачу та знову збираємо кошти на автівки, які, переконані, обов’язково допоможуть нашим воїнам наблизити довгоочікувану перемо­гу.

На знімках: ці автів­ки вже на передовій; формується черговий гуманітарний вантаж.

Джерело: газета "Носівські вісті", від 12.08.2022, Андрій СЕНИК. 

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Носівка, фермери

Добавить в: