Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Борзні чоловік, замість того, аби боронити Україну стріляє по собаках та дітях

У Борзні чоловік, замість того, аби боронити Україну стріляє по собаках та дітях

 

56-річного Сергія Купченка з Борзни Ніжинського району односельці підозрюють у тому, що 16-го серпня він стріляв з мисливської рушниці.

— Близько 19.00 троє дітей 7-10 років проходили біля двору Сергія. Поряд справа біг наш собака. Раптом хлопок. Тайсон за­скавчав і піджав лапу поли­лася кров. Аня, племінниця, нахилилася до нього. Аж знову постріл. На щастя, більше нікого не зачепило. Дівчата в сльозах побігли до мене. Хвилин за п’ятнадцять тільки змогла допитати, що трапилося. Побігли на місце, де все трапилося, — згадує 36-річна Юлія Вавіна, сусідка Сергія. — Старша дитина так злякалася, що упісялася вночі. Самі Тайсона і лікуємо. Купченко не допомагає.Мілана, Аня, Таня біля Тайсона

— Діти бачили, хто стріляв?

— Так. Усі троє бачили після пострілів у залізній хвіртці Сергія дуло рушниці. А в будинку живе тільки він зі співмешканкою. Зброєю володіє, ходить на полювання.
Поліція приїхала швидко, хвилин через п’ять. Перепиту­вали дітей, чи дійсно так було. Переконували, можливо, то петарда була чи стріляли з іншого двору. Я встигла відзняти відео на телефон, де гарно видно отвір, звідки стріляли. Його вже сусід встиг закрити. Потім поліцейські і мені стали казати, що то не ружбайка охотнічья була, а пневмат. Мовляв, поранення слабкі в собаки.

Односельці кажуть, діло можуть зам’яти, і далі Борзни воно не вийде.Стрілянину Сергій Купченко заперечує. Каже, у той час був у кінці городу. Хто стріляв по дітях і собаці, не знає.

— Це все наклеп! Цього не було! Того дня постріл десь на перехресті я теж чув. Збирався у дворі з жінкою на город по кабачки для хазяй­ства. А потім собачка почала скавчати. Діти закричали, що собачку підстрелили. А так як сусідка налаштована проти мене агресивно, вона стала казати, що це я зробив. Вона стояла в той момент у себе у дворі, біля криниці. Приїхала поліція, перевірила мою зброю. Пострілу не про­водилося, рущниця у сейфі знаходиться. Дірочка в собаці не співпадає із моїми на­боями. З початку воєнного стану навіть не брав ружжо в руки. Мо’, хто з рогатки чи воздушки попав по тварині? — розповідає свою версію подій Сергій Миколайович. — З сусідкою Юлею Тимошенко в мене був суд. Я подавав. Не поділили межу. Тягнувся більше року, вона програла. І апеляцію також. От тепер і мститься. Вона скандальна жінка, у неї всі погані. Не­дарма кажуть, купуючи хату, спочатку дізнайся, хто сусіди. А в мене вийшло навпаки. Купив, а потім дізнався. Роз­лучився декілька років тому. Переїхав у Борзну в цю хату з села Високе (10 кілометрів від Борзни) сім років тому.

Сергій Купченко — підприємець. Займається лісозаготівлею в області.

Юлія Вавіна виховує п’ятьох дітей. 12-річний Ілля. 10-річна Тетяна і 7-річна Мілана — рідні. 18-річний Нікіта і 15-річна Богдана — племінники, діти рідної сестри. Коли та померла 20 грудня 2021 року, взяла їх під опіку.

— Боюся сусіда. Коли підписувала акт вилучення зброї, він казав, що я надаю поліцейським брехливу інформацію. Тоді я його бачила вперше, живу на цій вулиці з квітня цього року. До цього теж жила в Борзні, але з ним не стикалася. Акт він не підписав, але копію собі забрав. А там є всі мої дані.

Мій чоловік зараз слу­жить у ЗСУ. Сказав: «Іди у військкомат і проси, щоб сусіда забрали на схід. Хай там себе покаже. Хлопці на нульовці нас захищають від орків, а цей стріляє по безза­хисних», — каже Юлія Вавіна.

44-річна Юлія Тимошенко теж чула постріли саме з двору сусіда.

—У протоколі, який складали поліцейські і який я особисто читала, було напи­сано, що постріл здійснено з мисливської рушниці, — каже Тимошенко. — І таке часто буває: то він нап’ється, то в нього поганий настрій. Не подобається, що моя корова біля його двору проходить і їсть траву. Три роки тому козеня 80-річної сусідки за­йшло до Купченка на город. Він прийшов до неї додому, і за шкуру її так потрусив, що вона перестала потім кіз
зовсім тримати.

— Чого ваш чоловік не проведе з ним виховну розмову?
— Щоб його посадили?

22 серпня в Борзнянському районному суді роз­глядали справу про це адміні­стративне правопорушення. Особа, яка притягається до адмінвідповідальності — Сергій Купченко.

Суд вирішив передати справу в прокуратуру на додаткове дослідження.
— На чоловіка складено протокол про адміністративне правопорушення за статтею 174 КУпАП, зброю вилучено. Проводиться перевірка, — повідомили у пресслужбі головного управління Нацполіції в області.

Джерело: газета "Вісник Ч" від 25.08.2022, Ольга САМСОНЕНКО. Фото зі сторінки у фейсбуці Сергія КУПЧЕНКА та надане Юлією ВАВІНОЮ

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Борзна, Купченко, стрілянина, собака, діти, Вавіна

Добавить в: