Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівський Драмтеатр ім.Шевченка повертається до творчої діяльності
Рекламодателям

Радио
Радио

Чернігівський Драмтеатр ім.Шевченка повертається до творчої діяльності

 

З огляду на надзвичайні обставини, пов’язані з діяльністю закладу в умовах воєнного часу, колектив Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка одразу після виходу з липневої відпустки приступив до роботи по підготовці до відкриття нового 97-го театрального сезону. Розпочались репетиції над створенням тематичних концертних програм патріотичного спрямування, відновленням репертуарних вистав театру за попередні роки, постановкою нових прем’єрних вистав. За попередніми планами передбачається вже у вересні поточного року розпочати новий театральний сезон та запросити наших шанувальників до театральної зали.Автор фото: Pedro J Pacheco

Зважаючи на необхідність забезпечити, насамперед, безпеку глядачів, керівництвом театру проведено обстеження підвальних приміщень будівлі театру та їх облаштування згідно з вимогами нормативних документів для використання в якості укриття для глядачів у разі оголошення повітряної тривоги. Принагідно повідомляємо, що після перебування відвідувачів і персоналу театру в укритті, якщо повітряна тривога триватиме більше півгодини, глядачі матимуть право скористатися придбаними квитками на виставу в будь-який інший день.

Квитки на вистави театру та інші гастрольні заходи можна придбати в касі театру, яка працюватиме 1-го, 3-го та наступні дня вересня, крім понеділка, з 11.00 до 18.00 год. Показ вечірніх вистав театрального репертуару починатиметься о 18.год.

Інформацію про показ вистав протягом наступного тижня і поточного місяця можна буде отримати на сайті облмуздрамтеатру та через інформаційні оголошення на касі театру.

Принагідно повідомляємо, що 02 вересня о 17.00 год. на сходах центрального входу театру відбудеться презентація благодійної концертної програми, підготовленої оркестром театру під орудою заслуженого артиста України Олексія Рощака з нагоди відзначення 77-ї річниці завершення Другої світової війни.

У суботу 03 вересня о 12.00 год. запрошуємо юних чернігівців на перегляд пригодницької вистави «Подорож до країни Мрій, або Велосипед з червоними колесами» за твором Рут Парк у постановці режисерки Анастасії Кузик, прем’єра якої відбулася у червні цього року до Дня захисту дітей.

А в неділю 04 вересня о 18.00 год. відбудеться показ детективної історії «Загадкові варіації» за п’єсою Е. – Е. Шмітта, поставленої режисером Денисом Федєшовим, який наразі в лавах ЗСУ боронить рідну землю.

Отже, отримуйте інформацію про культурно-мистецькі події, що відбуватимуться протягом наступних місяців в Чернігівському облмуздрамтеатрі ім. Т.Г. Шевченка, на сайті театру чи в оголошеннях на касі, від волонтерів чи знайомих шанувальників театрального мистецтва та приходьте до театру, щоб підтримати одне одного в щоденній боротьбі українського народу за незалежність Української держави.

Джерело: Чернігівський облмуздрамтеатр ім. Т.Г. Шевченка

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: театр

Добавить в:
 
 


Центр Комплект