Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові безробітні допомагають розбирати завали зруйнованих росіянами будинків
Рекламодателям

Радио
Радио

У Чернігові безробітні допомагають розбирати завали зруйнованих росіянами будинків

 

Чернігівці, які через воєнні дії у країні залишились без роботи працюють на завалах зруйнованих в обласному центрі будинків - за строковим договором на місяць, двома вихідними, восьмигодинним графіком та обідньою перервою, яку повністю забезпечують волонтери.

Замість допомоги по безробіттю отримують хоч і мінімальну, однак заробітну плату. Як зазначають у громадській організації “Іскра добра” (керівник організації Ігор Кукобко), що виступила ініціаторкою і власне координує весь процес, перших людей на роботи такого характеру направили від початку серпня, і більш масово - від 18-го числа.

Нині 160 тимчасово безробітних охоплюють 4 локації, а загалом за майже місяць вдалося відпрацювати до 50-ти.

В благодійній організації кажуть, це серйозне підсилення тих добровольців, які допомагають від перших днів.

Є сподівання, якщо працювати такими темпами, то до холодів на тій же Бобровиці нерозібраних завалів майже не залишиться.


В планах міського центру зайнятості Чернігова - направити на громадські роботи з “Іскрою добра” найближчим часом щонайменше 600 осіб, які стоять на обліку.

11 із 18 учасників першої групи, тобто більше половини, після обов’язкового терміну вирішили продовжити цим займатися і уклали нові договори.

Від вересня громадські роботи стартують і на міських КП, таких як “Зеленбуд”, “Спецкомбінат” та ЖЕКи, для підсилення наших комунальників.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: волонтери, завали, безробітні, Бобровиця

Добавить в:
 
 


Центр Комплект