Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Рівно через 3 місяці після жахливої аварії померла Наталія Тараненко, мати чотирьох дітей

Рівно через 3 місяці після жахливої аварії померла Наталія Тараненко, мати чотирьох дітей

 

Пострижену майже налисо. худу і слабку 31-річну Наталію Тараненко з села Прачі, що на Борзнянщині, після двох місяців
складного лікування, 10 лютого перевезли з чернігівської лікарні №2 до борзнянськоі міської лікарні. А невдовзі виписали додому. Вона була найтяжчою з семи пасажирів маршрутки «Борзна - Сосниця - Чернігів», яким вдалося вижити у жахливій аварії.На фото - Наталія Тараненко у чернігівській лікарні

Торік 7 грудня жінка їхала до Чернігова в онкодиспансер на лікування Не доїхала кілометрів двадцять. У мікроавтобус врізалася фура. 11 людей загинули на місці, у тому числі і водій маршрутки, двоє померли невдовзі. Семеро потрапили до лікарень, серед них і Наталія, з множинними переломами ребер, травмами хребта і голови. Добрі люди переказували чоловіку Андрію на карту і 10, і 100, і 1000 гривень. Так вдалося назбирати близько 80 тисяч гривень Гроші він не витрачав, тримав, щоб оплатити реабілітацію дружини. У медикаментозній комі, лід апаратом штучної вентиляції легень вона пробула чотири тижні. Здавалося, найстрашніше позаду. Та смерть останні роки невідступно слідувала за нею. У липні 2020 року чоловік під сусіднє село накопати кореня аіру, щоб здати і заробити якусь копійку. Жінка з дітьми лишилася на хазяйстві. Збиралася розігрівати їжу. Не встигла запалити газ, як хтось з малих увімкнув світло і газ вибухнув. З балона зірвало вентиль.
Полум’я пішло на Наталію, яка в цей час тримала' на руках дворічного Артемка. Жінка вибила вікно, висадила дітей. Був обпечений найменший синочок, а в самої Наталії одна рука вигоріла до кістки, постраждало обличчя.

— Аварія стала страшним випробуванням для нашої родини. Наташа після лікування в Чернігові та Борзні говорила, ходила, спираючись на ходунці. Ми раділи — потихеньку одужує. Хоча час від часу починала задихатися, їй дали додому кисневий апарат. Однак дружина казала, що помре. Я відганяв від себе погані думки. Діти її заспокоювали. Та стан Наташі погіршувався, вона злягла. 7 березня її не стало, — пригадує 41-річний Андрій ТАРАНЕНКО, вдівець.

— Розтин показав, що в голові була гематома, і вона потихеньку капала, капала, через це і важко дихати було.

Діти тяжко пережили втрату мами. Та життя продовжується. Хоч рано, але я привів до себе жінку. Дітям потрібний догляд, та і я один на хазяйстві. А в нас же корова, кінь, качки, кури. Узяв жінку з сусіднього села Кинашівка, звуть Анжела. їй 35 років. Раніше жила в цивільному шлюбі. Можливо, багато хто мене осудить.Андрій Тараненко

— Діти в неї є?
— Своїх нема. Та і мені вже достатньо. Мої звикають, найменшенький уже по неї мамкае, а старші кличуть Анжелою.

— І не побоялася йти на чотирьох?
— Ні. Ми давно знайомі. До Наташі я зустрічався з Анжелою.

— Вона не п’є?
— Раніше випивала. Тепер ні, і я не випиваю. реба дітей піднімати, про їхнє майбутнє думати Планую ще одну корову купити.

Оскільки Наташа ніде не працювала, пенсію по втраті годувальника нарахували невелику. По 750 гривень на дитину в місяць.

— А страховку отримали?

— Частину якоїсь уже, іншу обіцяють виплатити після суду над водієм-винуватцем Уже відбулося перше слухання справи.Діти родини Тараненків

25 липня Чернігівський районний суд на два місяці продовжив строк тримання під вартою водію вантажівки 44-річному Сергію Карповцю, хоча той просив відправити його під домашній арешт. Говорив: «У мене сім’я просиділа під час війни в Ягідному, у погребі, з маленьким дитям — дев'ять років хлопчику і дочка. Я, як будівельник, міг би не тільки допомогти собі, іншим людям також».

Валентина ОСТЕРСЬКА

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Тараненко, аварія, Остерська

Добавить в: