Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Дорогу, де сталася ДТП з 13-м загиблими освятили, журналістам розповіли історії загиблих з маршрутки
Рекламодателям
Error: Incorrect password!

Радио
Радио

Дорогу, де сталася ДТП з 13-м загиблими освятили, журналістам розповіли історії загиблих з маршрутки

 

Затримали і оголосили підозру водію фури, у зіткненні з якою з маршруткою загинуло 13 осіб. Всі загиблі були пасажирами мікроавтобуса. 7 людей залишаються в лікарні. Стало відомо, що в аварії загинули і закохана пара і мати з донькою. Лікарі рятують і матір 4-х дітей. Її чоловіка спочатку помилково записали в загиблі. Історії людей з маршрутки записала журналістка Наталія Нагорна. Відомо, що отець Микола освятив місце ДТП, де сталося зіткнення.Владислав Кухарь, очільник міськлікарні №2, де перебувають 5 з 7-ми госпіталізованих з маршрутки повідомив журналістам, що 4 осіб перебувають у досить стабільному стані, а ось щодо 5-го пацієнта йому важко робити якісь прогнози.

13-ро жертв з аварії, яка трапилась 7-го грудня з чернігівського моргу заберуть додому, впізнання тривало до пізньої ночі 7-го грудня. Всі загиблі пасажири - ідентифіковані.

Анна Євгеніївна Рябоштанова директорка гімназії ім.Куліша у м.Бобровиця розповіла, що в цьому закладі у 6-му класі вчиться дочка загиблого водія маршрутки Катерина 47-річного Олександра Мартиненка. Вчителі тримали дівчинку у себе, коли стало відомо, що трапилось, а потім її забрали родичі і розповіли їй про те, що не стало батька.У холі гімназії - дві світлини та лампадка. Ніна Михайлівна Ткаченко - тутешня вчителька англійської, поруч на фото - її донька Юля. Юлія - студентка Київського політеху і випускниця цієї школи.
Жінка згадує, що дівчинка та мама завжди були у гімназії на дошці пошани, Ніна ростила дочку сама, після того, як помер тато Юлі. В кабінеті вчительки залишився її одяг, на стінах фотографії з різноманітних заходів. Колеги не стримують сліз.
Ще один загиблий Ярослав - також колишній учень Борзнянської гімназії, 7 грудня їхав зі своєю нареченою Вікторією до ЧерніговаАндрій Тараненко на рейс записався, але не поїхав - захворів найменший з 4-х дітей. Ще вранці 7-го грудня про Андрія говорили, як про загиблого. Його дружина вимушена була сама їхати маршруткою в Чернігів, а тепер вона має найважчий стан з усіх постраждалих в аварії. З собою Наталя мала паспорт чоловіка, він значився у списках пасажирів, тому й вийшла плутанина.

Їх багатодітну родину, наче переслідують невдачі. Минулого літа у родини сталася пожежа, обпекло сина, Наталя з опіками потрапила до лікарні. І ось ця аварія. Андрій перебивається заробітками, у їхньому селі Прачі кажуть, що родина дуже потребуватиме підтримки. Дітям про стан мами, поки що вирішили не казати.Джерело: ТСН

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: аварія

Добавить в:
 
 


Центр Комплект
Error: Incorrect password!